ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Районне методичне об'єднання вчителів художньо-естетичного циклу

Дата створення: 16:18 20.09.2018

Всьому потрібно вчитися. Мистецтво – не виняток. 

Поряд з олімпійцями!

Дата створення: 16:46 19.09.2018

   З 10 по 15 вересня 2018 року в Комунальному закладі Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів пройшов Олімпійський тиждень присвячений Дню фізичної культури та спорту України.  В ході даного заходу були проведені зустрічі з видатними спортсменами району, Олімпійські уроки у кожному класі, спортивно-масові заходи та змагання, конкурси, вікторини на Олімпійську тематику.

Обласний семінар директорів закладів загальної середньої освіти «Нова українська школа: практичні аспекти реалізації компетентнісного підходу в управлінській діяльності директора школи»

Дата створення: 08:50 19.09.2018

   Відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 рік, 18 вересня 2018 року на базі Комунального закладу Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Липоводолинської районної ради відбувся обласний семінар директорів закладів загальної середньої освіти «Нова українська школа: практичні аспекти реалізації    компетентнісного підходу в управлінській діяльності директора школи».

КЕРІВНИКИ ІНКЛЮЗИВНИХ ЦЕНТРІВ РЕГІОНУ ОБГОВОРИЛИ ПРОБЛЕМНІ МОМЕНТИ СВОЄЇ РОБОТИ

Дата створення: 14:55 18.09.2018

   Широке коло питань впровадження інклюзивної освіти на теренах області обговорили учасники наради, що відбулася у стінах Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

Уклін низький тобі, мій тату!

Дата створення: 21:12 17.09.2018

   Під такою назвою проходив позакласний захід, підготовлений учнями 8, 9, 11класів Саївського НВК. Діти привітали своїх батьків зі святом, яке відзначається 16 вересня – Всенародним Днем батька. Вони подарували татусям годину щирих поетичних  поздоровлень та зворушливих  пісень. Присутні батьки пригадали колискові, слова ніжності й любові, які вони колись промовляли біля дитячої колиски, угадували  за почерком зошити своїх дітей, показували вміння готувати пиріжки, заплітали кіски донечкам, намагалися упізнати на світлинах свою другу половинку.

МОН внесе зміни в процедуру експертизи підручників

Дата створення: 09:35 14.09.2018

   Міністерство освіти готує суттєві зміни в процедуру експертизи підручників для шкіл. Про це повідомила міністр освіти Лілія Гриневич.

МОЗ НАГАДУЄ, ЩО НЕВАКЦИНОВАНІ ДІТИ НЕ МАЮТЬ ХОДИТИ У ШКОЛИ І САДКИ

Дата створення: 09:19 14.09.2018

   Невакциновані діти не можуть відвідувати школи та дитячі садки.     Відповідне нагадування органам місцевої влади відправили Міністерство охорони здоров'я та Міністерство освіти і науки у листі.    «Враховуючи, що ризик масового поширення зазначених інфекцій особливо збільшується з початком навчального року, просимо вжити заходів щодо рекомендованого ВООЗ обсягу охоплення профілактичними щепленнями або недопущення невакцинованих (за відсутності протипоказань) дітей у заклади освіти», - йдеться у документі.  Якщо у дитини є протипоказання до щеплення, вона має одержати відповідну довідку у лікаря, коли проходить обов’язковий профілактичний огляд.    Рішення про допуск таких дітей до закладів освіти приймає комісія лікарів відповідного лікувально-профілактичногозакладу.    За таких умов, зазначає МОЗ, колективний імунітет допоможе захистити від смертельно небезпечних хвороб тих дітей, які не можуть вакцинуватись з медичних причин.    «Зідно з законом, відвідувати державні заклади освіти можуть лише ті діти, які отримали щеплення за Календарем профілактичних щеплень, або діти, які мають медичні протипоказання до вакцинації (ст. 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб»)», – уточнюють відомства.    На своїй сторінці Facebook в.о. міністра охорони здоров’я Уляна СУПРУН писала про те, що Міністерство охорони здоров'я має намір ініціювати зміни до законодавства, аби посилити відповідальність за відмову від вакцинації дітей.    За матеріалами сайтів Osvita.ua та http://moz.gov.ua

Забезпечення учнів 1-11 класів підручниками і навчальними посібниками обговорювалося на засіданні районного методичного об'єднання шкільних бібліотекарів

Дата створення: 15:23 13.09.2018

   12 вересня 2018 року на базі відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації відбулося засідання районного методичного об'єднання шкільних бібліотекарів, де розглянуто ряд питань, що стосуються діяльності бібліотек закладів загальної середньої освіти у 2018-2019 навчальному році.

ХТО І ЯК ПЕРЕВІРЯТИМЕ ЯКІСТЬ ОСВІТИ У ШКОЛАХ

Дата створення: 13:43 12.09.2018

   Міністерство освіти і науки України винесло на громадське обговорення порядок проведення інституційного аудиту шкіл – документу, що визначатиме механізм контролю за діяльністю закладів освіти, що забезпечують здобуття загальної середньої освіти.

Відзначення 75-ї річниці визволення Семенівки від фашистських загарбників

Дата створення: 08:48 12.09.2018

   Уже сімдесят сім років відділяє всіх нас від того страшного дня, коли в кожну українську сім’ю надійшла зловісна звістка про початок великої кровопролитної війни. Безжальне колесо Другої світової війни прокотилося по українській землі, залишивши за собою розруху і безліч людських жертв.