ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Творча зустріч на рідній землі

Дата створення: 09:41 19.06.2018

   15 червня в Липоводолинській центральній районній бібліотеці ім. Л.М. Новиченка відбулося засідання літературно-мистецької вітальні «Гостини для душі».  У рамках заходу широкому колу громадськості Липоводолинщини проведено презентацію біографічно-документальної книги Івана Рішняка «Своєю стежкою іду» - нашого земляка і мецената, народного депутата Верховної ради України 4-го скликання, Фундатора і Голови Всеукраїнського благодійного фонду імені Петра Калнишевського, посла Всесвітньої Федерації миру в Україні, Голови Сумського земляцтва у місті Києві.

Добро та ввічливість – основа спілкування

Дата створення: 15:50 15.06.2018

   14 червня у пришкільному таборі «Гомінкий вулик» відбувся «День ввічливості та доброти». Впродовж дня діти демонстрували  вміння поводитися в громадських місцях, спілкуватися з друзями та людьми старшого віку, розширювали свій мовленнєвий етикет словами ввічливості, здійснили віртуальну подорож країною Ввічливості, з великим задоволенням пограли у гру «Фея ввічливості».

Здоров’я – наше все!

Дата створення: 15:45 15.06.2018

   Бадьорий настрій, правильне харчування та режим дня, гарний сон, фізичні вправи – все це чинники  повноцінного здоров’я людини.    

Мандруємо рідним краєм

Дата створення: 15:42 15.06.2018

День проведений дитиною без прогулянки,

День інтелектуала

Дата створення: 15:18 15.06.2018

   Тринадцятий день в дитячому оздоровчому таборі «Країна мрій» Московського НВК пройшов досить цікаво. Сьогодні дітей зібрала спортивно-інтелектуальна математична естафета, щоб позмагатися у кмітливості, уважності, силі, спритності і просто відпочити. Жваво пройшов брейн-ринг «Така прекрасна Україна». Під час гри діти розширювали знання про  значення  єдності, незалежності і суверенності нашої держави, що сприяло формуванню національної самосвідомості школярів, бо саме діти – майбутнє нашої держави.

Табірний Єралаш

Дата створення: 15:14 15.06.2018

   Ось і добігає до кінця літній відпочинок в оздоровчому таборі «Сонечко» Капустиньскої ЗОШ. Весело і гамірно тут було кожного дня. Але сьогодні по-особливому радісно, адже цей день так  і називається «День Сміху».

На крилах мрій – до здійснення надій!

Дата створення: 10:13 14.06.2018

   «Ми любимо прем’єри, ми любимо казки, тому інсценувати їх будем залюбки», - так вважають вихованці пришкільного табору «Зореліт» Синівської ЗОШ. Майбутні актори заздалегідь підготували костюми та спланували театралізовані виступи.

Добрі справи вихованців табору «Юність»

Дата створення: 10:04 14.06.2018

   Справжній патріот своєї країни чи місця, де народився і живе не той, хто гарно говорить, а той хто щось робить і залишає після себе добру справу.

День української кухні

Дата створення: 09:59 14.06.2018

   Їжа є основою життя людини, джерелом енергії, без якої життя не можливе. З давніх-давен українські страви були відоми своїм різноманіттям та високими якостями.

Ми веселі, спритні, дужі, бо з фізкультурою ми дружим

Дата створення: 09:55 14.06.2018

   Літо ж, завдяки своїм сприятливим природнім умовам і широкому спектру природних факторів, розкриває великі можливості для фізкультурно-оздоровчої роботи. Саме заняття  фізкультурою і спортом  додає  сили, щоб бути цілеспрямованим та успішним, мати красиву, струнку поставу, бути бадьорим, енергійним та життєрадісним. А хто б не хотів таким стати? Та щоб чогось досягти в житті, слід багато працювати. А починати необхідно з дитинства. Нескладні фізичні вправи навчають дітей долати труднощі, перемагати.