ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Липоводолинські школярі поєднували спорт та туризм

Дата створення: 15:45 16.05.2018

   Вже стало доброю традицією для учнівських команд закладів загальної середньої освіти району в середині травня зустрічатися в урочищі Високе, що в селищі Липова Долина, щоб позмагатися у туристичних, географічних, спортивних навиках. Цьогоріч ця подія припала на 15 травня. Учнівська молодь зібралася на районний туристичний зліт – захід, що можна по праву назвати одним з  найулюбленіших серед них.

Родина як зірка єдина

Дата створення: 14:54 16.05.2018

   Ми всі – український народ, який складається з родин – малих і великих, дружних і працьовитих. Родина – це не тільки рідні, родичі. Це друзі, клас, школа й увесь народ український.  Родина до родини – народ. А щоб нашому українському роду не було переводу, потрібно берегти його, шанувати.

ДЕРЖАВНА ПІДСУМКОВА АТЕСТАЦІЯ ЧЕТВЕРТОКЛАСНИКІВ

Дата створення: 14:50 16.05.2018

   15 травня 2018 року у 14 закладах загальної середньої освіти  району, де є випускники 4-х класів, розпочалася державна підсумкова атестація (ДПА).

Незабутня подорож

Дата створення: 15:59 15.05.2018

   Улюбленим заняттям для семенівським  школярів є подорожі. У нас чудова земля з мальовничими куточками. Одним із таких місць нашої області є Михайлівська цілина. Вже давно приваблював цей заповідник увагу учнів своєю неординарністю і відносно недалекою віддаленістю від нашого села.

На часі підготовка до оздоровлення та відпочинку дітей Липоводолинщини

Дата створення: 15:45 15.05.2018

   «Літнє оздоровлення - це прекрасна можливість для наших дітей поправити власне здоров’я, набратися сил перед навчанням, отримати нові звання», - зазначила в ході обговорення питання підготовчого етапу оздоровчого сезону 2018 року спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Яна Шульга, на щотижневій апаратній нараді, що відбулася під головування очільника Липоводолинського району Івана Яременка.

МОЛОДІ ДЖУРИ СУМЩИНИ ЗМАГАЛИСЯ ЗА ПЕРЕМОГУ

Дата створення: 15:35 15.05.2018

   Козацький рій «Нащадки козаків» з Беївського НВК взяв участь у п’ятиденному вишколі обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), що проходив з 7 по 11 травня 2018 року на базі дитячого оздоровчого табору «Восход» Путивльського районного центру позашкільної роботи.

Збережемо ліс разом

Дата створення: 15:28 15.05.2018

   Сумське обласне управління лісового та мисливського господарства за підтримки Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, Сумської обласної організації профспілки працівників лісового господарства в рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» щорічно проводять конкурс дитячого малюнка та твору з теми «Людина та ліс».

«Щоб вижити, люди повинні зберегти природу землі»

Дата створення: 09:29 11.05.2018

   Як тільки-но весна торкнеться своїми ласкавими теплими промінчиками крон дерев і чорної землі, змочені теплим дощиком, вони швидко прокидаються і починають буяти всіма барвами веселки. Та, на жаль, часто замість цієї краси ми бачимо тонни сміття на узбіччях доріг, у парках, у скверах, біля водойм чи навіть просто серед лісу, замулені криниці і джерела, сірі квартали міст. І як би прикро не було б – це все наслідок діяльності людини. Лише від нас залежить в якому середовищі  будемо жити ми і наші нащадки. Розуміючи цю просту істину, учні, батьки, вчителі та всі працівники Капустинської ЗОШ долучилися до проведення місячника «Сумська весна – 2018».

«Хай буде мир»

Дата створення: 09:14 11.05.2018

   9 травня – День Перемоги. Цього дня по всій Україні вкриваються весняними квітами і величні пам’ятники, і скромні обеліски. Це означає, що памяті народна жива, що подвиг загиблих – незабутий. Свято Перемоги – це свято зі сльозами на очах, це свято радісне і гірке. Радісне, бо принесло на нашу землю мир, гірке бо, ціна цієї радості – життя мільйонів наших співвітчизників.

Пам’ять жива – подвиг безсмертний

Дата створення: 08:45 11.05.2018

      9  травня – незабутня, пам’ятна дата – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Це свято і світле, і сумне одночасно.