ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КЕРІВНИКИ ІНКЛЮЗИВНИХ ЦЕНТРІВ РЕГІОНУ ОБГОВОРИЛИ ПРОБЛЕМНІ МОМЕНТИ СВОЄЇ РОБОТИ

Дата створення: 14:55 18.09.2018

   Широке коло питань впровадження інклюзивної освіти на теренах області обговорили учасники наради, що відбулася у стінах Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

Уклін низький тобі, мій тату!

Дата створення: 21:12 17.09.2018

   Під такою назвою проходив позакласний захід, підготовлений учнями 8, 9, 11класів Саївського НВК. Діти привітали своїх батьків зі святом, яке відзначається 16 вересня – Всенародним Днем батька. Вони подарували татусям годину щирих поетичних  поздоровлень та зворушливих  пісень. Присутні батьки пригадали колискові, слова ніжності й любові, які вони колись промовляли біля дитячої колиски, угадували  за почерком зошити своїх дітей, показували вміння готувати пиріжки, заплітали кіски донечкам, намагалися упізнати на світлинах свою другу половинку.

МОН внесе зміни в процедуру експертизи підручників

Дата створення: 09:35 14.09.2018

   Міністерство освіти готує суттєві зміни в процедуру експертизи підручників для шкіл. Про це повідомила міністр освіти Лілія Гриневич.

МОЗ НАГАДУЄ, ЩО НЕВАКЦИНОВАНІ ДІТИ НЕ МАЮТЬ ХОДИТИ У ШКОЛИ І САДКИ

Дата створення: 09:19 14.09.2018

   Невакциновані діти не можуть відвідувати школи та дитячі садки.     Відповідне нагадування органам місцевої влади відправили Міністерство охорони здоров'я та Міністерство освіти і науки у листі.    «Враховуючи, що ризик масового поширення зазначених інфекцій особливо збільшується з початком навчального року, просимо вжити заходів щодо рекомендованого ВООЗ обсягу охоплення профілактичними щепленнями або недопущення невакцинованих (за відсутності протипоказань) дітей у заклади освіти», - йдеться у документі.  Якщо у дитини є протипоказання до щеплення, вона має одержати відповідну довідку у лікаря, коли проходить обов’язковий профілактичний огляд.    Рішення про допуск таких дітей до закладів освіти приймає комісія лікарів відповідного лікувально-профілактичногозакладу.    За таких умов, зазначає МОЗ, колективний імунітет допоможе захистити від смертельно небезпечних хвороб тих дітей, які не можуть вакцинуватись з медичних причин.    «Зідно з законом, відвідувати державні заклади освіти можуть лише ті діти, які отримали щеплення за Календарем профілактичних щеплень, або діти, які мають медичні протипоказання до вакцинації (ст. 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб»)», – уточнюють відомства.    На своїй сторінці Facebook в.о. міністра охорони здоров’я Уляна СУПРУН писала про те, що Міністерство охорони здоров'я має намір ініціювати зміни до законодавства, аби посилити відповідальність за відмову від вакцинації дітей.    За матеріалами сайтів Osvita.ua та http://moz.gov.ua

Забезпечення учнів 1-11 класів підручниками і навчальними посібниками обговорювалося на засіданні районного методичного об'єднання шкільних бібліотекарів

Дата створення: 15:23 13.09.2018

   12 вересня 2018 року на базі відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації відбулося засідання районного методичного об'єднання шкільних бібліотекарів, де розглянуто ряд питань, що стосуються діяльності бібліотек закладів загальної середньої освіти у 2018-2019 навчальному році.

ХТО І ЯК ПЕРЕВІРЯТИМЕ ЯКІСТЬ ОСВІТИ У ШКОЛАХ

Дата створення: 13:43 12.09.2018

   Міністерство освіти і науки України винесло на громадське обговорення порядок проведення інституційного аудиту шкіл – документу, що визначатиме механізм контролю за діяльністю закладів освіти, що забезпечують здобуття загальної середньої освіти.

Відзначення 75-ї річниці визволення Семенівки від фашистських загарбників

Дата створення: 08:48 12.09.2018

   Уже сімдесят сім років відділяє всіх нас від того страшного дня, коли в кожну українську сім’ю надійшла зловісна звістка про початок великої кровопролитної війни. Безжальне колесо Другої світової війни прокотилося по українській землі, залишивши за собою розруху і безліч людських жертв.

Інструктивно-методична нарада з актуальних питань організації інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами

Дата створення: 08:22 12.09.2018

   Відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської районної адміністрації 10 вересня 2018 року на базі Комунального закладу Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ст. відбулася інструктивно-методична нарада для відповідальних з інклюзивного навчання у закладах загальної середньої освіти.

ЗНАЙ: ТИ НЕ ОДИН! РАЗОМ ПОДОЛАЄМО БУЛІНГ!

Дата створення: 13:42 10.09.2018

   У шкільному житті, сповненому новими знаннями і цікавими подіями, виникають ситуації приниження чи знущання з однокласників, молодших школярів. Ця проблема у всьому світі має назву «булінг», її потрібно вирішувати усім дорослим.

«Я МАЮ ПРАВО!»: ЗНАТИ З ДИТИНСТВА

Дата створення: 13:41 10.09.2018

   Для всіх і кожного, незалежно від віку, важливими є поняття «право». Саме тому Міністерство юстиції України здійснює велику правопросвітницьку роботу, об’єднану у проект «Я МАЮ ПРАВО!». У ньому – кілька напрямів, усі вони важливі, адже навчають, як захистити свої права. Важливо, що серед іншого, держава не забула і про найменших громадян, яким з дитинства варто знати основу основ про права. Отож, вивчайте і знайте, щоб Україна міцніла правом, а ви виростали достойним поколінням: успішним, сильним, патріотичним.