ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

О мова моя, душа голосна України…

Дата створення: 20:27 17.11.2018

   З 8 до 14 листопада  2018 року в Саївському НВК був організований і проведений учителями – словесниками  «Тиждень української мови та літератури».   Під час  його проведення  в НВК були організовані за­ходи, в яких активну участь узяли педагогічні працівники та учні. Учасники мали змогу поринути в багатющий світ краси й принад рідної української мови, вшанувати пам'ять про видатних діячів нашого народу. Тиждень розпочали мовною лінійкою  «О мова моя, душа голосна України!». Учні 7-9,11 класів писали  Всеукраїнський диктант національної єдності. Дівчатка 5-6 класів узяли участь у конкурсній програмі «А я просто українка, україночка», а восьмикласники – в мовознавчому турнірі «Знавці рідної мови». Учителі-словесники  показали нові педагогічні технології, продемонструвати найрізноманітніші форми роботи, які вони використовують у своїй педагогічній праці з метою розвитку креативності учнів.

Стартував районний турнір для творчо обдарованих учнів 9 класів «Інтелектуал – 2019»

Дата створення: 15:24 14.11.2018

         Талановиті діти – це той ресурс, із якого створюється інтелектуальна еліта. Інтелектуальну еліту становлять  особистості творчі, яскраві, мислячі. Щоб це потенційне національне багатство зберегти й примножити, необхідно вміти відбирати таких дітей, допомагати їм знати себе й правильно оцінити, підтримати їхній розвиток.

МАЙБУТНІМ ВСТУПНИКАМ НЕОБХІДНО ОФОРМИТИ ID-КАРТКИ

Дата створення: 11:33 14.11.2018

   Міністерство освіти і науки України закликало школярів, як тільки їм виповниться 14 років, подбати про оформлення внутрішнього паспорта громадянина України у вигляді ID-картки, оскільки без такого документа їх не допустять до реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання.

Фруктовий мікс

Дата створення: 20:28 13.11.2018

Фруктові салати – до вашого столу

Рідне слово, без тебе ніхто я...

Дата створення: 21:52 12.11.2018

   9 листопада - державне свято. Цього дня вся прогресивна громадськість України вшановує пам'ять Преподобного Нестора Літописця і відзначає День української писемності і мови. Це є свідченням того, що золота нитка історії тчеться з глибини віків. Як нація ми утвердилися через Слово. Розвиток українського слова - від княжої доби часів Літописця Нестора і до сьогодення - неперервний процес.

День української писемності та мови у Беївському НВК

Дата створення: 16:26 12.11.2018

   «Говорити українською завжди і повсякчас!» - 9 листопада закликали у Беївському НВК з нагоди Дня української писемності та мови.

Передаймо нащадкам наш скарб – рідну мову

Дата створення: 16:21 12.11.2018

   «Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова» - писав Панас Мирний. І це справді так. Українська мова є найціннішим скарбом нашої нації. Вона може втішити серце, заспокоїти душевні рани.

Урочисте відкриття ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика на Сумщині

Дата створення: 16:17 12.11.2018

   9 листопада 2018 року, в день української писемності  та мови, делегація Липоводолинського району взяла участь в урочистому відкритті ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, що відбувся в Сумському обласному академічному театрі драми та музичної комедії імені М.С. Щепкіна.

Мова єднання – українська

Дата створення: 16:10 12.11.2018

Мова – душа народу.

ШКОЛЯРІ ТА ПЕДАГОГИ ЛИПОВОДОЛИНЩИНИ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ДИКТАНТУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ

Дата створення: 14:20 12.11.2018

  Кожного року 9 листопада українці підтримують гарну традицію об’єднання народу навколо українського слова, беручи участь в своєрідному мовному флешмобі - написанні радіодиктанту національної єдності.