ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Ми веселі, спритні, дужі, бо з фізкультурою ми дружим

Дата створення: 09:55 14.06.2018

   Літо ж, завдяки своїм сприятливим природнім умовам і широкому спектру природних факторів, розкриває великі можливості для фізкультурно-оздоровчої роботи. Саме заняття  фізкультурою і спортом  додає  сили, щоб бути цілеспрямованим та успішним, мати красиву, струнку поставу, бути бадьорим, енергійним та життєрадісним. А хто б не хотів таким стати? Та щоб чогось досягти в житті, слід багато працювати. А починати необхідно з дитинства. Нескладні фізичні вправи навчають дітей долати труднощі, перемагати.

Ми України доньки і сини

Дата створення: 09:44 14.06.2018

   Прокидаючись від сну, вранішнє сонечко будить рясні роси, а разом з ними і дітлахів Капустинської школи, щоб зібрати до рідної школи. Там на них чекають вірні друзі, смачні сніданки та обіди й цікаві заходи, підготовлені вихователями.

Пізнати космос за день

Дата створення: 09:37 14.06.2018

   Саме таке завдання постало перед вихованцями мовного табору «Merryland» Колядинецького НВК. Тема дня «Космос» захопила учнів та вихователів, адже космос – дивовижний, незвіданий світ,  міф, в який неможливо не повірити. Космос захоплює та вражає.

День здоров’я

Дата створення: 16:52 13.06.2018

   «Здоров’я – це не пігулки, здоров’я – це вітаміни!» -  таким банером зустріли нас «Капітошки» Яснопільщанського НВК. Виявляється, щоб почуватися бадьоро та бути здоровим, необхідно сформувати в себе ось такі прості, але корисні звички.  

ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ ВСТАНОВИТЬ ПОРОГОВИЙ БАЛ «СКЛАВ/НЕ СКЛАВ» ІЗ СЕМИ ПРЕДМЕТІВ

Дата створення: 15:01 13.06.2018

   14 червня об 11:00 розпочнеться засідання експертної комісії з питань визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання, що використовуються під час прийому до навчальних закладів, при Українському центрі оцінювання якості освіти. Відповідні пороги буде встановлено з української мови і літератури, математики, біології, а також іспанської, німецької, французької та англійської мов.

День іменинника

Дата створення: 11:23 13.06.2018

   Кожен день дитячий оздоровчий табір «Країна мрій» Московського НВК наповнений конкурсами, екскурсіями, спортивними  естафетами, різними іграми.   Не менш цікавим пройшов і  одинадцятий день табірної зміни, який запросив до себе на свято «Іменини у Дарини». Привітання іменинники отримували  в кафе «Гарний настрій». Меню було досить незвичайне, адже воно насичувало і мозок, і шлунок. На сцену, мов сонячні  промінчики, вибігали вихованці. З великим задоволенням діти  взяли  участь у конкурсі привітання до дня народження. Програма конкурсу містила творчі, креативні, інтелектуальні завдання. Школярі розкрили свої  приховані таланти та здібності, а юні танцюристи «Глорії» своїми запальними танцями та нестримним потоком енергії закликали всіх вихованців табору рухатися, веселитися, насолоджуватися життям.

Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина

Дата створення: 09:22 13.06.2018

   У відомому вислові говориться «Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина».

Хочеш пізнати рідний край – швидше в подорож вирушай!

Дата створення: 09:10 13.06.2018

   Ці слова стали лейтмотивом десятого дня перебування вихованців у пришкільному таборі  «Зореліт» Синівської ЗОШ.

Всесвіт дітям

Дата створення: 14:19 12.06.2018

   Розваги – це чудово! Дітлахи їх обожнюють і, напевне, хотіли б мати їх щодня. Особливо в літній час, час відпочинку.

Підготовка вчителів до роботи в Новій українській школі

Дата створення: 10:17 12.06.2018

   З 4 по 8 червня 2018 року на базі Недригайлівської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів учителі початкових класів Липоводолинського району, які впроваджуватимуть Державний стандарт початкової освіти у 2018-2019 навчальному році проходили підвищення кваліфікації. Учасники тренінгових занять  опрацювали ряд актуальних питань: особливості  викладання інтегрованого курсу «Я досліджую світ», оцінювання навчальних досягнень учнів, педагогіка партнерства, тематичне планування, використання набіру «Шість цеглинок» та інше.