ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Тренінг "Написання проектів»

Дата створення: 12:59 30.10.2018

   Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації запрошує активну та ініціативну молодь взяти участь у тренінгу з написання проектів.

Овочі та фрукти – корисні продукти

Дата створення: 11:44 30.10.2018

Овочі – справжня комора вітамінів

Чи знаєте ви, що ходити в МУЗЕЇ - модно?

Дата створення: 11:40 30.10.2018

   Музей – це неповторне та незабутнє місце, де переплітаються історія, мистецтво, наука, і також це чудова можливість для корисного відпочинку та пізнавального дозвілля. У західних країнах діти відвідують музеї для навчання. І це дуже важливо, бо музеї забезпечують доступ до національної, культурної та природної спадщини, допомагають глибше пізнати свою етнічну ідентичність, стимулюють до вивчення наук, пробуджують у дітей цікавість до мистецтва, історії.

ВЗАЄМОДІЯ ТА СПІВПРАЦЯ – ЕФЕКТИВНА ФОРМУЛА УСПІХУ В КОЖНІЙ СПРАВІ

Дата створення: 14:03 26.10.2018

   Особливості функціонування освітньої галузі Сумщини, актуальні питання та проблеми обговорили під час чергового засідання колегії Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, що відбулася 25 жовтня 2018 року під головуванням директора Департаменту Вікторії ГРОБОВОЇ.

Психолого-педагогічний семінар класних керівників

Дата створення: 13:57 26.10.2018

   Відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської РДА 25 жовтня 2018 року на базі КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів відбувся психолого-педагогічний семінар для класних керівників на тему «Педагогіка партнерства як етична складова нового освітнього простору».

ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНА ГРА «ДЖУРА» ПРОВОДИТИМЕТЬСЯ ПО-НОВОМУ

Дата створення: 11:51 25.10.2018

   Днями Кабінет Міністрів України затвердив нове положення про військово-патріотичну гру «Джура», що значно збільшує кількість напрямів роботи з дітьми та розширює можливості для їхньої участі.

ПРЕЗИДЕНТ ПІДПИСАВ ЗАКОН ЩОДО ДОСТУПУ ОСІБ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ ДО ОСВІТНІХ ПОСЛУГ

Дата створення: 14:48 24.10.2018

   Набрав чинності підписаний Президентом України Петром Порошенком Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг»

Педагогічні ідеї В.О.Сухомлинського в освітньому просторі

Дата створення: 10:00 24.10.2018

   В Яснопільщанському НВК триває  Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек  з нагоди  відзначення 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського. Педагог приділяв велику увагу творчому розвитку кожної дитини, рекомендував впливати на почуття, уяву, фантазію дітей, відкривати вікно у безмежний світ поступово, не обрушувати на дитину лавину знань.

СТВОРЕННЯ УМОВ ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ АКТУАЛЬНИХ ГАЛУЗЕВИХ ПИТАНЬ РОЗГЛЯНУТО НА НАРАДІ КЕРІВНИКІВ ОСВІТНІХ УСТАНОВ

Дата створення: 19:24 22.10.2018

   Освітня галузь Липоводолинщини поступово вдосконалюється, змінюється відповідно до вимог сьогодення, реалізуючи основні засади державної політики та принципи діяльності.