ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Здоровим бути круто

Дата створення: 09:24 12.06.2018

   «Здоровим бути круто», - під таким девізом пройшов день здоров’я в оздоровчому таборі «Сонечко» Капустинської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Розпочався він традиційною зарядкою, яка надала  сили і  бадьорості на цілий день. Після смачного сніданку діти зустрілися з медичною сестрою Супрун А.С., яка розповіла про те, як необхідно поводитись, щоб уникнути укусів кліщів,  навчила дітей як правильно надавати  першу допомогу при укусах комах та змій, а також при отруєннях грибами. Також Алла Сергіївна розповіла про користь та шкоду, яку  може завдати сонце та як потрібно поводитися при тепловому та сонячному ударах.

Фізкультурою і спортом ми займаємось щоднини, тож готові подолати будь-які вершини!

Дата створення: 14:39 11.06.2018

   День спорту 8 червня у пришкільному таборі «Зореліт» Синівської ЗОШ розпочався традиційною  ритмічною зарядкою.

Позаду випробування для учнів 9-х класів

Дата створення: 09:40 11.06.2018

   Днями для здобувачів базової середньої освіти району закінчилася державна підсумкова атестація, що є своєрідним виміром отриманих ними знань  і тренуванням перед ЗНО.

День сміху

Дата створення: 08:52 11.06.2018

   Що може бути кращим за сміх!?  Людина сміється! Чудово! Це означає, що їй добре, спокійно, радісно. Сміх, як і сонце, має тисячі променів, які проганяють зиму з людського обличчя.

День спорту

Дата створення: 08:45 11.06.2018

   «Citius, Altius, Fortius!» - «швидше, вище, сильніше!» Саме так, адже сьогодні у таборі «Капітошка» Яснопільщанського НВК -  День спорту. А розпочалося все з естафети рекордів. Спритна малеча показала на що вона здатна, «вписавшись» у Книгу рекордів табору.

День спорту

Дата створення: 13:33 08.06.2018

   В оздоровчому майданчику «Сонечко» дбають про те, щоб діти зростали міцними, здоровими, бадьорими і енергійними. З цією метою привчають дітей займатися фізкультурою і спортом, грати в рухливі й спортивні ігри, виконувати фізичну роботу, ходити пішки.

День казки

Дата створення: 09:01 08.06.2018

   Гарною традицією у пришкiльному таборi «Країна мрій» Московського НВК стало щорічне проведення Дня казки. У цьому році воно завітало до нас у табiр 7 червня.

Незвичайний відпочинок

Дата створення: 08:53 08.06.2018

   Риболовля здавна вважається одним з наулюбленіших видів активного відпочинку і не тільки серед  представників чоловічої статі. Це підтвердили школярі з «Квіткової планети», які 7 червня провели день рибалки.

Безмежний світ дитячої фантазії

Дата створення: 08:45 08.06.2018

   У повсякденному житті зустрічається багато речей, які можуть стати відмінними матеріалами для творчості. З їх допомогою можна створити дивовижно красиві речі, які стануть чудовим елементом декору.

З вересня 2018 року «Нову українську школу» запроваджуватимуть у дев’яти закладах загальної середньої освіти району

Дата створення: 08:18 08.06.2018

   «Створення сучасного освітнього простору, який забезпечить надання якісної освіти, та виховання громадянина успішного і конкурентоспроможного у майбутньому, рівних можливостей для задоволення особливих освітніх потреб кожної дитини без відриву від звичного соціального оточення – ті ключові завдання, над якими працюємо сьогодні»,- зауважила в ході проведення позачергової наради з керівниками закладів загальної середньої та позашкільної освіти начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Любов Дмитрушко.