ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Олімпіади 2018/2019 н.р.

Наказ від 12.10.2018 № 214-ОД "Про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році"

Наказ від 31.08.201 № 167-ОД "Про проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році"

Наказ від 22.10.2018 № 219-ОД "Про затвердження умов проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у Липоводолинському районі у 2018/2019 навчальному році"

Інструктивно-методичні рекомендації щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад, критерії оцінювання робіт, завдання щодо підготовки учнів до предметних олімпіад

Графік

проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

у 2018/2019 навчальному році

Дата проведення

Назва предмета

Місце проведення

11-12.01.2019

Історія

Комунальний заклад Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, заїзд 11.01.2019 до 15.00

12-14.01.2019

Трудове навчання

Комунальний заклад Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, заїзд 12.01.2019 до 16.00

15-16.01.2019

Географія

Комунальний заклад Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, заїзд 15.01.2019 до 16.00

16-17.01.2019

Фізика

Комунальний заклад Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, заїзд 16.01.2019 до 13.00

17-18.01.2019

Англійська мова

Комунальний заклад Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, заїзд 17.01.2019 до 14.00

8-19.01.2019

Правознавство

Комунальний заклад Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, заїзд 18.01.2019 до 16.00

19-20.01.2019

Математика

Комунальний заклад Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, заїзд 19.01.2019 до 16.00

20-21.01.2019

Українська мова та література

Комунальний заклад Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, заїзд 20.01.2019 до 16.00

21-22.01.2019

Екологія

Комунальний заклад Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, заїзд 21.01.2019 до 14.00

22-23.01.2019

Російська мова та зарубіжна література

Комунальний заклад Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, заїзд 22.01.2019 до 16.00

23-24.01.2019

Німецька мова, французька мова

Комунальний заклад Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, заїзд 23.01.2019 до 14.00

 

24-25.01.2019

Економіка

Комунальний заклад Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, заїзд 24.01.2019 до 16.00

25-26.01.2019

Біологія

Комунальний заклад Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, заїзд 25.01.2019 до 13.00

26-27.01.2019

Хімія

Комунальний заклад Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Сумський державний педагогічний університет імені                  А.С. Макаренка, заїзд 26.01.2019 до       11.00

27-28.01.2019

Астрономія

Комунальний заклад Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, заїзд 27.01.2019 до 14.00

02-03.02.2019

Інформатика

Комунальний заклад Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Сумський державний університет заїзд 02.02.2019 до 11.00

09-10.02.2019

Інформаційні технології

Комунальний заклад Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Сумський державний університет, заїзд 09.02.2019 до 11.00

         Примітка: реєстрація відбудеться в комунальному закладі Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти за адресою:  вул. Римського-Корсакова, 5, м. Суми.

Українська мова та література     Завдання         Відповіді            Результати

Фізика                                                Завдання        Відповіді            Результати

Інформаційні технології                                            Результати

Англійська мова                             Завдання        Відповіді             Результати

Біологія                                            Завдання         Відповіді             Результати

Історія                                               Завдання         Відповіді             Результати

Географія                                          Завдання          Відповіді            Результати

Правознавство                               Завдання          Відповіді            Результати

Інформатика                                   Завдання              Результати

Математика                                    Завдання           Відповіді          Результати

Графік

проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

у 2018-2019 навчальному році

Хімія

16.12.2018

Екологія

22.12.2018