ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

АНАЛІЗ ЯКОСТІ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В СИСТЕМІ ПЕДАГОГІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Дата створення: 14:23 20.05.2019

   Питання педагогічного моделювання на засадах самоаналізу освітньої діяльності з наступним структуруванням змісту навчання – актуальне на кожному етапі розвитку освіти, чому і було приділено увагу на обласному науково-практичному семінарі завідувачів методичних кабінетів відділів (управлінь) освіти райдержадміністрацій (міськвиконкомів, міських рад, ОТГ), який, за модераторства Удовиченко І.В., проректора Сумського ОІППО, відбувся 15-16.05.2019 у Роменському районі. Участь у даному заході взяла завідувач РМК відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської РДА Юлія ШАПРАН.

День Європи

Дата створення: 13:51 20.05.2019

   З метою поглиблення знань учнів про Європу, формування європейського світогляду, сприяння поширенню знань про Європейський Союз, підвищення громадянської та політичної культури до Дня Європи у Яснопільщанському НВК проведено ряд цікавих та змістовних заходів, які популяризують рух країни до європейського співтовариства.

Охорона праці завжди на контролі !

Дата створення: 15:59 17.05.2019

   На виконання статті 18 Закону України “Про охорону праці” посадові особи, діяльність яких пов’язана із забезпеченням додержання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці, один раз на три роки повинні проходити навчання, а також перевірку знань з питань охорони праці. 

ПІДГОТОВКА ТА ОРГАНІЗАЦІЯ ЛІТНЬОГО ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ В ЗАКЛАДАХ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Дата створення: 15:53 17.05.2019

   Саме такою була загальна тематика наради керівників закладів дошкільної освіти, яка відбулася 17 травня на базі Липоводолинського дошкільного навчального закладу «Берізка».

Змагаймося за нове життя

Дата створення: 15:47 17.05.2019

   V Всеукраїнський (ХV Всекримський)  конкурс – фестиваль студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж  «Змагаймося за нове життя», присвячений Лесі Українці, відбувся в лютому-березні 2019 року. Метою конкурсу є сприяння глибшому ознайомленню молоді зі спадщиною великої української поетеси Лесі Українки, доручення підростаючого покоління до збереження і розвитку культурної спадщини українського народу, виховання почуття патріотизму, національної гідності та особистої відповідальності за майбутнє нашої Батьківщини. У 2019 році цей конкурс набув міжнародного статусу, тому що роботи надходили з Молдови, Італії, Норвегії, Грузії, Росії та інших країн близького і далекого зарубіжжя.

Душа України цвіте вишиванками

Дата створення: 01:38 17.05.2019

   День 16 травня розпочався для учнів і вчителів Семенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів потужнім зарядом патріотизму та єдності. Ми долучилися до акції – народного показу вишиванок і стали частиною святкового флешмобу «Душа України цвіте вишиванками». Учні та вчителі продемонстрували різнобарвні вишиванки нашої неньки–України.

Показовий День цивільного захисту у Байрацькому навчально-виховному комплексі

Дата створення: 13:59 15.05.2019

   Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 14 травня в Байрацькому НВК було проведено показовий День цивільного захисту.

Підведено підсумки благодійної акції «Серце до серця»

Дата створення: 13:53 15.05.2019

   Вже 14-тий рік поспіль благодійна акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» збирає кошти для закупівлі обладнання у обласні дитячі лікарні країни. Липоводолинці не лишаються осторонь доброї справи і теж допомагають, хто чим може.

ІВАН БОРШОШ: НАША МЕТА – МАКСИМАЛЬНО СКООРДИНУВАТИ ВСЮ РОБОТУ ЗАДЛЯ ЯКІСНОГО ТА БЕЗПЕЧНОГО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО НА СУМЩИНІ

Дата створення: 12:01 15.05.2019

   Учасники відеоселекторної наради з питань організації та проведення ЗНО на Сумщині у 2019 обговорили основні питання забезпечення належних умов на пунктах тестування, безпеки під час проведення оцінювання якості знань та організації підвезення учасників зовнішнього незалежного оцінювання до місць проведення тестування.

Засідання районної педагогічної майстерні учителів зарубіжної літератури

Дата створення: 22:10 10.05.2019

   Відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту 10 травня 2019 року на базі Комунального закладу Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів проведено засідання районної педагогічної майстерні  вчителів зарубіжної літератури «Реалізація наскрізних змістових ліній на уроках зарубіжної літератури для увиразнення  ключових та предметних компетентностей».