ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

МІНІСТР ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ЛІЛІЯ ГРИНЕВИЧ ВІДЗНАЧИЛА ПРІОРИТЕТНІСТЬ ОСВІТИ НА СУМЩИНІ

Дата створення: 13:43 17.02.2019

   З робочою поїздкою на Сумщині перебувала Міністр освіти і науки України Лілія ГРИНЕВИЧ.

Навіть через три десятиліття сниться афганська війна…

Дата створення: 13:33 17.02.2019

   15 лютого в Україні вшановують учасників  бойових дій на території інших держав. Через  теперішню неоголошену війну на сході України якось відійшли на другий план події багаторічної давнини, коли  співвітчизники проливали кров у гарячих точках земної кулі, зокрема  в Афганістані. У переддень  цієї дати  в Саївському НВК відбувся  урок мужності «Їх долі обпалені війною»  за участю  учасника бойових дій, вчителя-пенсіонера, Івана Івановича Яковенка. Воїн-афганець  зі сльозами   на очах  розповів дітям  про службу в 345-му окремому парашутно-десантному  полку міста Баграм. Зокрема, пригадав епізод,  коли їхали на завдання,  БМП, у якій перебувало 11 чоловік, підірвалася на фугасі… Там був і Іван Іванович, де отримав поранення. Ветеран розповів школярам також про життя людей у кишлаках, харчування воїнів та військові будні. Діти, затамувавши подих, уважно слухали воїна. «Понад три десятиліття пройшло,- говорить Іван Іванович, але й досі інколи сниться Афганістан: ворог, що йде на нас в атаку, постріли й вибухи…»

БАЖАННЮ РОБИТИ ДОБРО НЕМАЄ АНІ МЕЖ, АНІ ПЕРЕПОН

Дата створення: 23:08 16.02.2019

   День Святого Валентина – день, коли люди різного віку висловлюють свою любов один до одного подарунками, сюрпризами, традиційними листівками-сердечками. Інколи  дорослі сумніваються в необхідності цього свята, вважаючи, що це день закоханих і не обов’язково залучати до нього і відзначати його з дітьми. Дещо спростувати цей «міф» вирішили працівники відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації започаткуванням благодійної акції на підтримку дітей з особливими освітніми потребами - «Поділись добром».

«Зоряний олімп» для талановитих дітей

Дата створення: 23:02 16.02.2019

Який сьогодні тут зібрався цвіт -

РАЙОННИЙ КОНКУРС ЮНИХ ВОКАЛІСТІВ ВІДСПІВАВ НА ЛИПОВОДОЛИНЩИНІ

Дата створення: 10:33 13.02.2019

   Щорічний районний конкурс юних вокалістів «Співуча веселка», організований у рамках Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», що має за мету широку пропаганду серед дітей і учнівської молоді кращих зразків народної та сучасної української пісні, зібрав у стінах районного Будинку для дітей та юнацтва талановитих «зірочок» липоводолинського краю.

МОН НАДАЛО РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО ПОРЯДКУ ДІЛОВОДСТВА В ЗАКЛАДАХ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Дата створення: 08:31 13.02.2019

   Через численні запити Міністерство освіти і науки України надало роз’яснення щодо порядку діловодства в закладах загальної середньої освіти.

Питання організації реєстрації осіб, здобувачів загальної середньої освіти для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2019 року розглянуто на апаратній нараді при голові Сумської обласної державної адміністрації

Дата створення: 18:21 11.02.2019

   5 лютого розпочалась реєстрація участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Особи, які здобувають повну загальну середню освіту у цьому навчальному році та складають державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання, матимуть можливість зареєструватись на тестування до 18 березня. Випускники минулих років зможуть зареєструватися на зовнішнє незалежне оцінювання до 25 березня 2019 року.

ПРО ПІДТРИМКУ ТВОРЧО ОБДАРОВАНИХ ДІТЕЙ ТА УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ГОВОРИЛИ НА РОЗШИРЕНІЙ АПАРАТНІЙ НАРАДІ

Дата створення: 14:18 11.02.2019

   «Підтримка та розвиток обдарованості є одним із пріоритетних напрямів сучасної освіти. Талановиті діти – це той ресурс, з якого створюється інтелектуальна та творча еліта країни. Щоб це потенційне національне багатство зберегти й примножити, необхідно вчасно помітити таких дітей, підтримувати їхній розвиток»,  –  на цьому наголосила куратор освітньої галузі Любов ДМИТРУШКО, інформуючи про підтримку творчо обдарованих дітей та учнівської молоді Липоводолинського району, у ході розширеної апаратної наради 11 лютого 2019 року.

УЧНІВСЬКУ МОЛОДЬ ЗАПРОШУЮТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ТВОРЧОМУ КОНКУРСІ «СЛОВО ПРО УКРАЇНУ»

Дата створення: 09:17 08.02.2019

   Члени творчих об’єднань України  запрошують учнів та вихованців 10-11 класів загальноосвітніх і позашкільних закладів освіти розкрити свої таланти та продемонструвати ораторські здібності, взявши участь у Всеукраїнському творчому конкурсі «Слово про Україну» (далі – Конкурс).

Якісна освіта в умовах Нової української школи – актуальне завдання сьогодення

Дата створення: 08:13 08.02.2019

   На виконання  плану роботи відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації 07 лютого Синівську та Подільківську ЗОШ І–ІІІ ступенів відвідала куратор освітньої галузі району Любов  ДМИТРУШКО.