Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

РЕЗУЛЬТАТИ ЗНО-2020 ТА НОВАЦІЇ ЗНО-2021

Дата створення: 16:40 27.09.2020

   В Україні завершилась основна та додаткові сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Відтак Українським центром оцінювання якості освіти, в ході брифінгу виконувача обов’язків директора Валерія Бойка «ЗНО-2020: головні підсумки проведення. Особливості ЗНО/ДПА-2021», підбито підсумки їх проведення.

Привітання

Дата створення: 20:25 25.09.2020

В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ РАЙОНУ ВІДБУЛИСЯ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ

Дата створення: 22:45 24.09.2020

   Щорічно 22 вересня згідно з Указом Президента України відзначається день, коли ми вшановуємо пам’ять тих, хто вніс неоціненний вклад у перемогу над фашизмом у Європі. Подвиги партизан та підпільників, які пройшли крізь важкі, страшні випробування, ніким не забуті. У цей день ми говоримо про хоробрість, мужність, самосвідомість учасників партизанського руху, з почуттям безмежної  вдячності вшановуючи їх пам’ять. Чи не в усіх населених пунктах проходять мітинги, зустрічі з ветеранами, до меморіалів та обелісків покладаються квіти від вдячних нащадків. 

ЖУРІ РАЙОННОГО ЕТАПУ КОНКУРСУ «НАЙКРАЩИЙ КАБІНЕТ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ» ВИЗНАЧИЛО ПЕРЕМОЖЦЯ ТА ЛАУРЕАТА

Дата створення: 16:24 22.09.2020

   Без сумніву, що сучасно обладнане освітнє середовище – передумова ефективної організації  освітнього процесу, всебічного розвитку  талантів, здібностей, компетентностей, творчості та допитливості, наскрізних умінь та  якісних знань учнів.

ШКОЛЯРІ РАЙОНУ АКТИВНО ВИЙШЛИ НА ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПРИБИРАННЯ

Дата створення: 16:21 22.09.2020

   Минулої суботи, 19 вересня, більшість українців разом з мільйонами активістів із 180 країн світу вийшли на Всесвітній день прибирання - «Word Cleanup Day», організований в рамках Всеукраїнської соціально-екологічної акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій «Зробимо Україну чистою разом!». Цьогорічна акція, що традиційно проводиться за підтримки ряду міністерств та Програми Волонтерів ООН в Україні, через ситуацію з поширення гострої респіраторної вірусної інфекції, проходила з дотриманням карантинних норм. Головними атрибутами учасників,  з-поміж іншого, були захисні маски, рукавички, півтораметрова дистанція.

ВИЗНАЧЕНІ ПРИЗЕРИ З ЧИСЛА УЧАСНИКІВ РАЙОННОГО ЕТАПУ КОНКУРСУ ЮНИХ ФОТОАМАТОРІВ «МОЯ УКРАЇНО!»

Дата створення: 15:28 18.09.2020

   Стимулювання творчого, інтелектуального, духовного розвитку дітей та учнів молоді, задоволення їх потреб у творчій самореалізації є одним з пріоритетів діяльності освітньої галузі району. На реалізацію цих завдань, а також  підвищення ролі фотоаматорів у художньо-естетичному  вихованні підростаючого покоління, був направлений щорічний заочний конкурс юних фотолюбителів «Моя Україно!», районний етап якого цьогоріч пройшов з 5 по 10 вересня.

КОНКУРС «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2021» ВІДБУДЕТЬСЯ В ЧОТИРЬОХ НОМІНАЦІЯХ І БУДЕ ПРИСВЯЧЕНИЙ ДИСТАНЦІЙНІЙ ОСВІТІ

Дата створення: 15:30 16.09.2020

   Всеукраїнський конкурс «Учитель року - 2021», першочерговою метою якого є підвищення престижності професії вчителя, виявлення й підтримки талановитих педагогів, цьогоріч відбудеться в номінаціях: «Українська мова та література», «Математика», «Трудове навчання» та «Керівник закладу освіти» в три тури:

МОН ВИПУСТИЛО ЗБІРНИК НОРМАТИВНИХ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ РОБОТИ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Дата створення: 14:25 11.09.2020

   Міністерство освіти і науки України спільно з Міністерством охорони здоров’я України розробили Збірник нормативних документів щодо роботи закладів освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

ЩОНАЙМЕНШЕ ПО П'ЯТЬ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ У КОЖНІЙ З ОБЛАСТЕЙ УКРАЇНИ БУДУТЬ ПЕРЕВІРЯТИСЬ НА ДОТРИМАННЯ ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ПРАВИЛ

Дата створення: 21:46 08.09.2020

   На виконання завдання Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО Прем’єр-міністр Денис ШМИГАЛЬ доручив Міністру розвитку громад та територій України Олексію ЧЕРНИШОВУ та виконуючому обов’язки Міністра освіти і науки України Сергію ШКАРЛЕТУ спільно з Держпродспоживслужбою невідкладно провести перевірки закладів освіти в усіх областях на дотримання протиепідемічних правил.

ЯК ДІЯТИ У ВИПАДКУ, ЯКЩО УЧЕНЬ, ВЧИТЕЛЬ АБО ПРАЦІВНИК ЗАКЛАДУ ОСВІТИ МАЄ ОЗНАКИ COVID-19

Дата створення: 22:20 02.09.2020

   Якщо в учня виявлено ознаки гострого респіраторного захворювання, його необхідно ізолювати у спеціальному приміщенні школи й невідкладно зв’язатись із батьками, а якщо COVID-19 підтвердився, клас такого учня направляється на самоізоляцію і переходить на дистанційне навчання.