Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Привітання

Шановні здобувачі освіти, педагогічні працівники,

батьківська громадськість, відвідувачі сайту!

   Прийміть найщиріші вітання і побажання з нагоди Дня Державного Прапора та 27-ї річниці проголошення Незалежності нашої держави!

   В усі віки і в усіх народів державний прапор був однією з найвищих і шанованіших святинь, а найдорожчою коштовністю - державна незалежність.

   Прапор символізував єдність земель і племен, сконсолідовував міста і краї в державу, а духовно й історично близькі етноси – в націю. Під прапором воїни вирушали в похід, з прапором виступали на захист своєї батьківщини, прапор символізував стабільність держави й урочистість тих чи інших подій, свят та ритуалів.

   І сьогодні, встановлюючи Державний стяг у кожному населеному пункті, ми засвідчуємо, що Українська держава єдина, вона була, є і буде!

   День Незалежності – це не просто День народження Держави, це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили історію і боролися за державність.

   Зараз Україну, як незалежну державу, знає весь світ. Та доля склалася так, що на плечі нашого покоління впало тяжке випробування – відстояти власну, віками омріяну незалежність.

   Наразі ми з вами є свідками подій, які мають доленосне значення для майбутнього нашої держави, загартовують дух національної самосвідомості, виховують у кожному повагу до своєї Батьківщини, до її прапора та незалежності.

   Тож бажаю всім, хто вважає себе патріотом України, хто стоїть на захисті українських кордонів, хто вболіває за Батьківщину та примножує її здобутки відданою працею, спокою та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях.

   Нехай Бог охороняє нашу Україну, кожну родину від незгод і усіляких негараздів!

   З повагою,

начальник відділу освіти, молоді

та спорту Липоводолинської

районної державної адміністрації                                                             Л.ДМИТРУШКО

 « повернутися до списку новин