Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИЙ КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО. НАВЧАЛЬНИЙ РІК 2019/2020 ШКОЛЯРІ ЗАКІНЧАТЬ ДИСТАНЦІЙНО

   Уряд на позачерговому засіданні у понеділок 4 травня 2020 року продовжив дію загальнонаціонального карантину в Україні – він триватиме до 22 травня.

   «Рішення Уряду передбачає послаблення деяких карантинних обмежень з 11 травня. Українці зможуть знову ходити в парки та сквери, запрацюють перукарні, буде дозволена оптова і роздрібна торгівля непродовольчими товарами. Однак для закладів освіти все залишиться незмінним - вони проводять дистанційне навчання та готуються до завершення навчального року», – пояснила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира МАНДЗІЙ.

   Про це повідомляється на сайті МОН.

   Навчальний рік у школах по всій країні триватиме до 31 травня і завершиться дистанційно. Календар навчання виглядатиме так:

•   до 31 травня триватимуть заняття;

•   до 1 липня має бути завершений навчальний рік;

•   до 15 червня школи завершують оформлення: свідоцтв про здобуття базової середньої освіти; свідоцтв досягнень та табелів навчальних досягнень;

•   упродовж червня школи на педагогічних радах розглядають питання про переведення учнів до наступного класу.

   Випускники 11-х класів отримають документ про здобуття освіти після завершення ДПА у формі ЗНО. Якщо учні 1-8, 10 класів не планують навчатися в іншому закладі освіти, школи надсилають копії документів учням електронною поштою, а оригінали документів видадуть у вересні наступного навчального року.

   Нагадаємо, що попередньо МОН скасувало у 2019/2020 навчальному році державну підсумкову атестацію для учнів 4-х та 9-х класів.

   Для запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 МОН рекомендує цьогоріч утриматися від проведення масових заходів, зокрема - останніх дзвоників та випускних вечорів.

   За матеріалами сайту https://mon.gov.ua« повернутися до списку новин