Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ЯК РЕАЛІЗУЮТЬСЯ ОСВІТНІ ІННОВАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ У ШКОЛАХ ЛИПОВОДОЛИНЩИНИ

   Як у закладах загальної середньої освіти Липоводолинського району втілюються нові стратегічні зміни освітньої галузі, реалізовуючи спричинені викликами часу завдання, забезпечуючи впровадження освітніх реформ, пріоритетом яких є формування конкурентоспроможного випускника ХХІ століття, мають змогу на власні очі бачити керівники, у ході проведення виїздних засідань, що відбуваються під модеруванням куратора освітньої галузі району Любові ДМИТРУШКО.

   Цього разу керівний загал шкіл району працював на базі Семенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, де учасники освітнього процесу презентували свою роботу із втілення ключових ідей Нової української школи, створення нового освітнього простору, виховання у дусі патріотизму та національних традицій.

   «Проводячи подібні виїздні зібрання, ми даємо можливість керівникам, освітянам нашого липоводолинського регіону  ще одну основу для творчості, підґрунтя для нових ідей», - зазначила начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Любов ДМИТРУШКО.

   У ході наради обговорено актуальні питання з підготовки до цьогорічної літньої оздоровчо-відпочинкової кампанії, організованого завершення навчального року та проведення державної підсумкової атестації, харчування та медичного забезпечення у 2019 році, створення медіатек та ресурсних кімнат, результатів атестації педагогічних працівників тощо.

   Окрему увагу приділено питанню фінансування галузі, раціональному використанню бюджетних коштів, реалізації проекту Нової української школи.

   Як підсумувала Любов ДМИТРУШКО, в освітній галузі Липоводолинщини активно триває процес створення нового освітнього простору, що максимально мотивує дітей до навчання та самовдосконалення, слугує  успішній самореалізації молодого покоління регіону.

 

 « повернутися до списку новин