Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ОСНОВНА СЕСІЯ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ ПОЧНЕТЬСЯ НА СУМЩИНІ 21 ТРАВНЯ

   Як доповів під час апаратної наради тимчасово виконуючому обов’язки голови облдержадміністрації Вадиму АКПЄРОВУ тимчасово виконуючий обов’язки директора обласного Департаменту освіти і науки Юрій ХАРЛАМОВ, основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання почнеться по всій Україні 21 травня тестуванням з математики і завершиться 13 червня тестуванням з хімії.

   Тестування з української мови і літератури відбудеться 23 травня, з іспанської, німецької, французької мов – 27 травня, з англійської мови – 28 травня, з    фізики – 30 травня, з історії України – 4 червня, з біології – 6 червня, з географії – 11 червня.

   Для осіб, які з поважних причин не мали можливості взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання, у період з 26 червня до 12 липня буде проведено додаткову сесію.
   Юрій Харламов також нагадав, що інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних електронних сторінках учасників тестування до 25 червня 2019 року.

   Результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики, української мови і літератури та фізики буде оголошено до 14 червня, з іноземних мов та біології – до 20 червня, з історії України, географії, хімії – до 25 червня.

   Тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Вадим Акпєров наголосив керівництву обласного Департаменту освіти і науки на необхідності забезпечення доступності інформації про умови та етапи проведення ЗНО для всіх жителів Сумської області.

За матеріалами сайту http://sm.gov.ua« повернутися до списку новин