Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Привітання

ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ, ШАНОВНІ КОЛЕГИ, ВІДВІДУВАЧІ САЙТУ!

   Щиросердно вітаю Вас із важливим для усіх нас святом - 73-ю річницею  перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

   Війна прийшла в кожен дім, залишивши після себе безмежне горе та скорботу, виявилася жорстоким іспитом для усієї країни. Та тільки мужність, незламна воля та патріотизм наших воїнів стали основою великої, довгоочікуваної Перемоги.

   Летять роки... Беруть своє старі рани і хвороби. З кожним роком, на жаль, стає дедалі менше ветеранів тієї жахливої війни,  які винесли на своїх плечах увесь тягар воєнних та післявоєнних років, піднімали  країну з руїн та попелу. Низький уклін за Ваш безсмертний подвиг, героїзм, сміливість та відвагу!

   Сьогодні, гідно продовжуючи подвиг переможців у Другій світовій війні, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України на її східних рубежах, героями стають онуки та правнуки тих, хто в далекому 1945-му сподівався, що війна більше ніколи не прийде на нашу землю. Для них найвищим законом буття є і залишиться захист рідної Вітчизни, її свободи і незалежності.

   Слава українським героям, які в усі часи захищали нашу Батьківщину! Мирного неба над Вашими головами, міцного здоров’я, добробуту і благополуччя кожній родині!

З повагою,

начальник відділу освіти, молоді

та спорту Липоводолинської районної

державної адміністрації                                                                                            Дмитрушко Л.М.

 « повернутися до списку новин