Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ТЕСТУВАННЯМ З ХІМІЇ ЗАВЕРШИЛАСЬ ОСНОВНА СЕСІЯ ЗНО-2019

   13 червня тестуванням з хімії в Україні завершено проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

   За даними Українського центру оцінювання якості освіти з посиланням на оперативні дані регіональних центрів, участь у тестуванні взяли 13 708 осіб, що становить 88,6 % від загальної кількості зареєстрованих.

   Через запізнення чи відсутність одного з обов’язкових документів 4 учасників не змогли потрапити до пунктів тестування.

   Проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 68 пунктах тестування забезпечували 3 724 особи. 21 громадський спостерігач і 14 представників засобів масової інформації  контролювали дотримання процедури тестування.

   Тест з хімії складався із 52 завдань, на виконання яких учасникам було  відведено150 хвилин.

   За правильне виконання усіх завдань сертифікаційної роботи максимально можна набрати  80 балів.

   Результат виконання завдань сертифікаційної роботи, за вибором випускника, може бути зарахований йому як державна підсумкова атестація з предмета.

   На Сумщині явка на зовнішнє незалежне оцінювання з хімії становила 82,68%. 339 осіб (із 410 зареєстрованих) виконували тестові завдання у двох пунктах обласного центру.

   Серед цьогорічних випускників закладів загальної середньої освіти Липоводолинського району завдання сертифікаційної роботи з хімії виконував 1 учень.

   Як і у випадку з попередніми предметам, учасники, які не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання з хімії через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії. Для цього необхідно упродовж 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

   Додаткове тестування з хімії відбудеться 11 липня.

   За матеріалами сайтів https://osvita.ua/https://zno-kharkiv.org.ua« повернутися до списку новин