Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ДЕВ’ЯТИКЛАСНИКИ ЛИПОВОДОЛИНЩИНИ ОТРИМАЛИ СВІДОЦТВА ПРО ОСВІТУ

   Червень надзвичайно відповідальний місяць для усіх освітян, який поєднує закінчення одного навчального року з підготовкою до наступного, літній відпочинок з оздоровленням та екскурсіями, для випускників основної та старшої школи – час вибору майбутнього після отримання документів про «здобутий багаж знань».

   Цьогоріч у закладах загальної середньої освіти Липоводолинського району свій перший документ про освіту  отримали 124 випускники дев’ятих класів, що навчалися за очною чи екстернатною формами.  

   12 школярів, що були наполегливими і успішними у навчанні та підтвердили високий рівень навчальних досягнень мають свідоцтва про здобуття базової середньої освіти з відзнакою.

   З 12 по 15 червня (саме ці дати були попередньо визначені школами) відбулися урочистості з нагоди цього дійства. Випускників вітали перші вчителі, класні керівники, представники батьківських комітетів класів, друзі-школярі, почесні гості. Посмішки, квіти, подарунки, прощальний шкільний вальс – традиційний сценарій найдовгоочікуванішої події всього шкільного життя.

   Дев'ятий клас - це перехрестя. Частина випускників продовжать навчання у школі третього ступеня, перейдуть до десятого класу, решта - спробує свої сили, вступаючи до закладів I й II рівня акредитації.

   Віримо, що кожен з них неодмінно знайде своє місце під сонцем.« повернутися до списку новин