Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ЗА КІЛЬКА ДНІВ СТАРТУЄ РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ В ОСНОВНІЙ СЕСІЇ ЗНО-2019

   З 5 лютого 2019 року розпочнеться реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання. Особи, які здобувають повну загальну середню освіту у цьому навчальному році, матимуть можливість зареєструватись на тестування до 18 березня 2019 року.

   На ключових аспектах процедури реєстрації акцентували увагу освітян Сумщини фахівці  організаційно-методичного відділу Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Валерія ХАНІКОВА та Олена ШМАТЬКО, начальник відділу інклюзивної освіти, позашкільної та виховної роботи Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Юрій ХАРЛАМОВ, в ході проведення наради для відповідальних за ЗНО від місцевих органів управління освітою, відповідальних за формування реєстраційних документів у закладах професійної (професійно-технічної) та вищої освіти.

   Учасником робочого зібрання була методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Людмила МОРОЗ.

   Обговорюючи питання порядку денного, організатори ознайомили з кроками процедури реєстрації учнів закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та студентів закладів вищої освіти на зовнішнє оцінювання, наголосивши в підсумку на важливості дотримання процедури проведення тестування в цілому.« повернутися до списку новин