Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

СВІТ ДОШКІЛЛЯ ТАКИЙ ЦІКАВИЙ І РІЗНОМАНІТНИЙ. ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ РАЙОНОГО ЕТАПУ ФЕСТИВАЛЮ-ОГЛЯДУ ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ПЕДАГОГІВ-ДОШКІЛЬНИКІВ

   Фестиваль-огляд фахової майстерності педагогів закладів дошкільної освіти «Світ дошкілля» - щорічний обласний захід, що проводиться з метою сприяння  пошуку педагогічних ідей щодо модернізації та вдосконалення змісту дошкільної освіти, упровадження сучасних інноваційних моделей освітнього процесу, активізації професійного зростання педагогічних кадрів, ефективного розв’язання поставлених науково-методичних завдань для досягнення нової сучасної якості дошкільної освіти, і передбачає два етапи – районний та обласний.   

   Організований відділом освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації районний етап конкурсу, де було представлено роботи Любов ГЕРЕВИЧ з Колядинецького НВК та Світлани ВАЛЮХ  з Саївського НВК за двома номінаціями - «Досвід упровадження інноваційних освітніх технологій у закладі дошкільної освіти»  та «Сучасне, доступне та розвивальне середовище в закладі дошкільної освіти», фінішував 21 квітня 2020 року.

   На основі представлених робіт, журі відзначило проведену педагогічними працівниками роботу щодо оновлення та вдосконалення змісту дошкільної освіти, пошуку новітніх педагогічних ідей.

   Переможною, що цілком відповідає вимогам критеріїв оцінювання, визначено роботу Світлани ВАЛЮХ. Презентовані нею матеріали і будуть представлені для участі в ІІ (обласному) етапі фестивалю-огляду фахової майстерності педагогів закладів дошкільної освіти «Світ дошкілля» в номінації «Сучасне, доступне та розвивальне середовище в закладі дошкільної освіти».

 

 « повернутися до списку новин