Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Бути творчою людиною - це більше, ніж просто відрізнятися від інших

   6 червня 2018 року в таборі «Сонечко» Капустинської ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов День мистецтв. Діти розпочали його фізичною зарядкою. Після сніданку загони мали змогу показати свої здібності й креативність в конкурсно-дієвій грі «Ми творчі й талановиті», під час якої показали свої сили: складали рекламу, писали вірші, малювали казкових тварин, виконували пісні, декламували гуморески.

   Школярі проявили свою ерудованість і кмітливість під час гри «Найрозумніший».  Всі загони майже завжди влучно відповідали на різноманітні питання, брали активну участь у їх обговоренні, тож переможцем традиційно стала дружба.

   Після цього до табору завітав сам Король Бантляндії, він розповів дітям історію виникнення бантика, як атрибута одягу, зачіски та гардеробу і оголосив про початок конкурсу бантиків. Конкурс проходив у два етапи, за підсумками яких переможцями визнано команду «Прометей».

   Найбільша краса – дівоча коса. Вона поєднує три стихії: повітря, воду і землю.  З метою відродження українських традицій  для дівчаток було проведено майстер-клас із заплітання коси зі стрічкою. Хлопці хоч і не наважилися долучитися до дійства та уважно спостерігали за ним з широко розплющеними очима.

   Не обійшлося й без спортивних ігор та змагань на свіжому повітрі. Фізичні вправи та конкурси приносять дітям велике задоволення .

   Сьогоднішній День мистецтв відкрив нові творчі грані і можливості наших дітей і ще більше розкрив їхні задатки та залишив незабутні враження в усіх учасників табору. Всі творили, адже «бути творчою людиною - це більше, ніж просто відрізнятися від інших. Будь-хто може бути дивним, це легко. Складно бути таким же простим і великим одночасно, як Бах. Робити речі просто, неймовірно просто - ось це творчість…». То ж , до завтра!

 « повернутися до списку новин