Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Проведено відбірковий етап районного турніру для творчо обдарованих учнів 9-х класів «Інтелектуал -2020»

Конкурси – це можливість виявлення

індивідуальних здібностей, знань, умінь, навичок,

забезпечення розвитку вольових, комунікативних

якостей обдарованих учнів.

Н.Леонова

   Всебічний розвиток обдарованості учнів Липоводолинщини здійснюється не лише в ході освітньої діяльності в закладах освіти, а також через проведення для них різноманітних районних конкурсів, турнірів, де школярі мають можливість розвивати інтелект, ерудицію, вміння спілкуватись.

   З метою підтримки та розвитку творчо обдарованої молоді, підвищення інтересу до розширення та поглиблення рівня знань з  навчальних предметів, актуалізації потреби  школярів в самопізнанні, саморозкритті та використанні своїх інтелектуальних можливостей гарною традицією стало проведення районного турніру для творчо обдарованих учнів 9-х класів «Інтелектуал року». Цьогоріч відбірковий етап конкурсу пройшов 13 листопада 2019 року за участю 11 школярів 9-х класів закладів загальної середньої освіти району.

   За результатами тестування з математики, фізики, хімії, біології, географії, історії України, української мови та літератури визначено 5-х фіналістів. Ними стали: Фесун Анна (КЗ Липоводолинська СШ І-ІІІ ст.), Литвишко Дмитро (Синівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Пилипенко Яна (Саївський НВК), Огарко Вадим (Яснопільщанський НВК), Переход Богдан (Московський НВК).

   Фінальний етап районного турніру пройде у березні 2020 року, на якому буде визначено переможця, який здобуде титул «Інтелектуал-2020».« повернутися до списку новин