ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ЦЬОГОРІЧНИЙ РАДІОДИКТАНТ ЄДНОСТІ ТРАДИЦІЙНО ВІДБУДЕТЬСЯ 9 ЛИСТОПАДА

   18-й радіодиктант єдності традиційно відбудеться у День української писемності й мови 9 листопада.

   Взяти участь у ньому зможе кожен охочий у будь-якому куточку світу. Для цього достатньо лише мати під рукою аркуш паперу та ручку.

   Офіційне гасло цьогорічного заходу, що підкреслює основну мету диктанту: єднання навколо мови - #пишеморазом.

   Диктант транслюватимуть зі студії UA: Українське радіо на Хрещатику, 26. Телеверсію наживо забезпечить знімальна група Суспільного мовлення, частина якої мовитиме зі студії програми «Радіодень», частина — в аудиторії КНУ імені Тараса Шевченка. Стрім телеверсія також відбуватиметься на сторінках Суспільного мовника у Facebook.

   Початок заходу об 11:00. Вступна частина триватиме півгодини, радіодиктант розпочнеться об 11:30.

   Виконані роботи можна буде надіслати поштою на адресу вул. Хрещатик, 26, Київ, 01001 із позначкою «Радіодиктант» (лист має бути надісланий того ж дня або 10 листопада - про це свідчитиме поштовий штемпель), відсканувати або сфотографувати текст і впродовж 24 годин після закінчення акції надіслати електронною поштою на адресу rd@nrcu.gov.ua. Зображення має бути якісним, текст - написаним від руки. Прийматимуться також тексти, написані шрифтом Брайля.

   11 листопада текст радіодиктанту буде оприлюднено на сайті UA: Українське радіо, тож усі охочі зможуть перевірити свої знання.

   За матеріалами сайту http://osvita.ua/« повернутися до списку новин