Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ПЕРЕМОГА ЮНОГО ЕКОЛОГА З БЕЇВСЬКОГО НВК В ОБЛАСНОМУ ФОРУМІ «ПРИРОДА – НАЦІОНАЛЬНЕ БАГАТСВО УКРАЇНИ»

   Формування нового природоохоронного світогляду громадян України на засадах сталого розвитку, виховання в дітей почуття відповідальності за природу як національне багатство - такою була мета обласного екологічного форуму «Природа – національне багатство України», організованого обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю в рамках реалізації завдань Проекту «Голос крові: ми – Українці!».

   У роботі форуму взяли участь вихованці, педагоги творчих учнівських об’єднань екологічного профілю закладів загальної середньої та позашкільної освіти, науково-педагогічні працівники Сумського національного аграрного університету.

   Програма заходу передбачала роботу за секціями «Дослідження природних ресурсів України, екологічного стану довкілля», «Вивчення народних традицій раціонального природокористування», «Сучасні технології енергоефективності та енергозбереження на засадах сталого розвитку», де юні екологи презентували результати своєї пошуково-дослідницької роботи, практичних дій.

   Вдало презентував результати своєї пошуково-дослідницької діяльності в секції «Сучасні технології енергоефективності та енергозбереження на засадах сталого розвитку»  десятикласник Беївського НВК Тарас ГОРДІЄНКО. Його результат – друге місце, а ще  - обмін ідеями зі своїми ровесниками, позитивний заряд енергії та натхнення для втілення подальших задумів.« повернутися до списку новин