ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ЧЕТВЕРО ПЕДАГОГІВ, УЧАСНИКІВ І (ЗОНАЛЬНОГО) ТУРУ КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ 2020» МАЮТЬ НОВЕ ЗВАННЯ – «ПЕРЕМОЖЕЦЬ»

   Конкурс «Учитель року» - це стимул для вдосконалення, пошуку нових ідей, методів і форм роботи. Це гарний досвід для кожного педагога, який прагне знайти ключі до сердець своїх учнів.

   Проведення конкурсу фахової майстерності педагогів в районі є традиційним. Цьогоріч перший його етап «мав місію» зонального. 

   22 листопада 2019 року стали відомі імена лауреатів та переможців І (зонального) туру «Учитель року 2020» у номінаціях «Початкова освіта», «Хімія», «Історія» та «Зарубіжна література». 

   Святкові урочистості на честь вшанування номінантів відбулися на базі Комунального закладу Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, який і був свідком народження нових педагогічних технологій, інноваційних ідей, джерелом творчості, адже саме тут протягом трьох днів листопада проходили конкурсні випробування.

   Організатором фінального дійства, як і конкурсу загалом, виступив відділ освіти молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації.

   Кращих педагогів Липоводолинського та Роменського районів, Коровинської об’єднаної територіальної громади, що ввійшли до дванадцятки фіналістів, освітян та гостей вітала начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Любов ДМИТРУШКО, відзначивши, що попри визначені місця та кількість набраних балів усі вчителі, які змагалися за омріяне перше місце та гідно дійшли до фіналу, уже переможці. Найголовніше, аби в кожного з них не згас, а ще яскравіше запалав вогонь таланту, неповторної творчої індивідуальності та майстерності.

   Оголосити імена лауреатів та переможців організатори заходу доручили знаним та пошанованим представникам освітньої сфери району, які впродовж своєї професійної діяльності, будуючи кар’єру, досягаючи перемог та  висот, виконували найблагороднішу місію на землі.

   Тож, за підсумками дводенних фінальних конкурсних випробувань переможцями визначено Людмилу ЛОВИГІНУ з Синівської ЗОШ І-ІІІ ступенів у номінації «Початкова освіта», Ольгу БУРДЮГ з Беївського НВК у номінації «Зарубіжна література», Оксану ЧИЖЕНКО з Глинської ЗОШ І-ІІІ ступенів у номінації «Хімія» та вчителя Семенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  Петра ЛУПІЙКА в номінації «Історія».

   Більшість конкурсантів відмітили, що участь у змагальному дійстві потребувала від них великого емоційного та фізичного напруження, але  дала чудову можливість поділитися з колегами своїми ідеями та напрацюваннями, відкрити нові можливості та перспективи.« повернутися до списку новин