Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Показовий День цивільного захисту в Берестівській школі

   «Кожен має право на захист свого життя і здоров'я від наслідків аварій, катастроф, пожеж, стихійного лиха...» – саме це положення Закону України «Про Цивільну оборону України» стало девізом проведення показового Дня цивільного захисту в  Берестівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, що відбувся 16 травня 2018 року.

   Учасників заходу вітали головний спеціаліст сектору з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами районної державної адміністрації Олександр Пономаренко, інспектор Липоводолинського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області Вадим Нестеренко, інженер відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Олексій Цьома, начальники штабів цивільного захисту закладів загальної середньої освіти району, підкреслюючи  важливість відпрацювання спільних дій працівників закладів загальної середньої освіти у випадку виникнення надзвичайних ситуацій; навчання правилам безпечної поведінки учнів та працівників закладів освіти з питань цивільного захисту.

   Програма показового Дня цивільного захисту була цікавою й насиченою. Практична спрямованість заходів носила освітній характер, викликала інтерес учнів, спонукала їх до поглиблення знань з цивільної оборони та здобуття практичних навичок захисту від наслідків надзвичайних ситуацій.

   Робота розпочалася з проведення навчальної евакуації всіх учасників освітнього процесу.

   Далі загальношкільна лінійка, майстер-клас з надання першої домедичної допомоги.

   В фойє закладу діяла виставка методичних матеріалів, а в актовій залі всі присутні школярі та гості з задоволенням переглянули музичну програму підготовлену вихованцями закладу.

   Головним заходом було загальношкільне змагання з основ знань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності. Працювало журі, яке визначило переможців, але головне, що всі учасники залишились веселі та задоволені.

   Завершився День цивільного захисту підведенням підсумків та нагородженням переможців.

   Принагідно зазначимо, що проведення подібних заходів стало доброю традицією, адже вони не лише  популяризують безпечний спосіб життя серед наших дітей і підлітків, а й підвищують рівень їх практичної підготовки до дій у надзвичайних ситуаціях.

 « повернутися до списку новин