Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

30 ЧЕРВНЯ ВІДБУВСЯ НАЙЧИСЕЛЬНІШИЙ ТЕСТ ЗНО-2020

   У вівторок, 30 червня 2020 року,  відбулось проведення обов’язкового для усіх учасників зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, результати якого зараховуватимуться як вступний іспит для бажаючих вступати до закладів вищої освіти, а також за бажанням учасника, як державна підсумкова атестація навчального курсу з української мови.

   Як повідомляється на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, участь у тестуванні взяли 275 081 особа, що становить 74,44 % від загальної кількості зареєстрованих.

   Через виявлення ознак гострих респіраторних захворювань 52 зі 143 учасників ЗНО не були допущені до пунктів тестування.

   На Сумщині явка учасників на пункти тестування становила 73,64%. Випускники шкіл району, а їх нагадаємо цього року п’ять, у попередньо визначені терміни стовідсотково з’явилися для проходження зовнішнього оцінювання. Результати тестування будуть зараховані їм як вступний іспит.

   Установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з української мови і літератури відбудеться за підсумками засідання експертної комісії з питань визначення результатів ЗНО не пізніше 24 липня. Цього ж дня будуть опубліковані таблиця відповідності тестових балів оцінкам за шкалою від 1 до12 балів з української мови та таблиця переведення тестових балів з української мови і літератури у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

   Результати тестування будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО до 25 липня.

   Учасники тестування, які не змогли взяти участь в зовнішньому оцінюванні через об’єктивні причини, можуть до 06 липня подати до регіонального центру оцінювання якості освіти заяву про участь у додатковій сесії ЗНО, що відбудеться з 23 липня до 11 серпня.

   За матеріалами сайту https://testportal.gov.ua« повернутися до списку новин