Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

РОБОТА КОЖНОГО ПРАЦІВНИКА ОСВІТНЬОЇ ГАЛУЗІ РАЙОНУ МАЄ БУТИ НА РЕЗУЛЬТАТ

   На цьому наголосила під час наради з керівниками закладів загальної середньої та позашкільної  освіти району начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Любов ДМИТРУШКО.

   «Впродовж минулого року ми працювали над реалізацією завдань, що передбачені державними та регіональними програмами розвитку. Сміливо і впевнено, створюючи оптимальну мережу шкіл і сучасний освітній простір, модернізуючи матеріально-технічне та навчально-методичне забезпечення, будемо рухатися і у 2019 році. Робота кожного керівника, кожного педагогічного працівника має бути спрямована на забезпечення якості освіти, об’єктивність оцінювання досягнень учнів, створення конкурентного середовища у закладах», - зазначила куратор освіти району.

   Економіст централізованої бухгалтерії Валентина ВЕЛИКОДНА та головний спеціаліст відділу Світлана ДЕМИДЕНКО особливі акценти звернули на фінансові галузеві нормативи, організацію харчування та деякі  аспекти закінчення поточного навчального року. 

   Результативність участі педагогів у другому регіональному турі фахового конкурсу «Учитель року - 2019», здобувачів освіти – у районному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості та тренувальних зборах для випускників старшої школи проаналізували працівники районного методичного кабінету.

   Окрема увага керівників зверталася на організацію діяльності та методичний супровід спеціалістів психологічної служби.

   За результатами проведеної наради її учасники отримали відповідні протокольні доручення.

 « повернутися до списку новин