Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

У РАЙОНІ ЗАВЕРШИЛИ РОБОТУ ПРИШКІЛЬНІ ТАБОРИ

   Яскраві емоції, нові відкриття та незабутні спогади – мабуть, так діти Липоводолинського  району згадуватимуть про відпочинок у пришкільних таборах, що завершили свою роботу 21 червня.

   Таких  було 25. І дали вони змогу перевести дух від напруженого навчального року та перепочити 694 дітям.

   Протягом чотирнадцяти днів творчі, активні педагоги дбали про те, щоб відпочинок був для них цікавим, веселим і корисним. Щодня хлопчиків та дівчаток чекали нові незабутні враження. Були і конкурси малюнків на асфальті, незвичайні дискотеки, вікторини,  дні дружби, України, миру, туриста, фантазера, здорового способу життя, природи, спорту,  гумору, рекордсмена, іменинника, інші не менш цікаві заходи. 

   Робота кожного табору базувалася на засадах національно-патріотичного виховання. Значна увага приділялася  і вихованню товариськості, дружби, любові до ближнього, моральним цінностям людини, екскурсійним поїздкам,  походам історичними місцями липоводолинського краю та за його межі.

   Невід’ємною складовою літнього пришкільного відпочинку школярів було їх збалансоване вітамінізоване харчування, середня вартість якого в день на 1 дитину становила 32,7 гривень.

   Для багатьох батьків із різних причин відпочинок у пришкільних таборах є  єдино можливим. Далеко не кожен може відправити свою дитину на море або в дитячий санаторій. Відпочинок у пришкільних таборах доступний кожній сім’ї. А за таких умов організації діти мають можливість проявити  свої здібності та вміння, почерпнути для себе щось нове та цікаве.

 « повернутися до списку новин