Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Звучи, рідна мово!

Рідна мово моя українська,

В світі гордо, натхненно звучи!

Волелюбна моя, материнська,

Мово рідна моя, не мовчи!

   Рідне слово… Скільки в тобі чарівних звуків, животворного трепету і вогню! Скільки в тобі доброти і лагідності, мудрості земної, закладеної ще славними вільнолюбними предками. Що може бути дорожчим для людини, як рідне слово? Так розпочалося свято рідної мови в Семенівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, підготовлене вчителем української мови та літератури  Кулинич С.О.

   Ведучі свята Теслик Аніта і Теслик Анастасія розповіли про мову як  бездонну скарбницю духовності народу, про алфавіт, який може вселити надію, викликати посмішку, причарувати, возвеличити,  очистити душу, ощасливити. Вони згадали відомих митців художнього слова, дикламували вірші.

   Вчитель Курило В.В. повідала присутнім легенду про дівчину-українку. Окрасою свята стало акапельне виконання Юлією Вертій   народної пісні «Летіла зозуля».  Учні сьомого класу майстерно виконали танок.

   Завершився захід виконанням музично-танцювальної композиції  під «Гімн українській мові» та словом-закликом  вчителя Кулинич С.О.: «Говоріть українською мовою та продовжуйте мові життя!»« повернутися до списку новин