Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

СТАРТУВАВ ЧЕРГОВИЙ ЕТАП ОЛІМПІАДНОГО РУХУ 2019 РОКУ

   Для талановитої молоді Сумської області 11 січня 2019 року офіційно розпочався ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів. Урочисте відкриття відбулося на базі комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

   Привітав учасників олімпіади з історії, які в цьому році дають старт предметним інтелектуальним змаганням, заступник директора Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Павло РОЖЕНКО, висловивши вдячність учням за непідробне зацікавлення минулим та сучасністю свого народу, педагогам - за невтомну працю та відданість обраному вектору професійної діяльності, керівникам органів управління освітою - за співпрацю та підтримку талановитої молоді.

   Творче натхнення подарували присутнім вихованці комунального закладу Сумської обласної ради - обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

   Учасником урочистостей була начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Любов ДМИТРУШКО.

   Нагадаємо, що ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів триватиме до 10 лютого 2019 року. В складі команди нашого району  - 17 учасників, що стали переможцями районного етапу олімпіад.« повернутися до списку новин