Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Міжнародний День рідної мови

   Мова – одне з найцінніших надбань, які створили й залишили наші попередники. Вона є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається наш народ. 21 лютого відзначається Міжнародний День рідної мови. Це відносно молоде свято – до календарів усього світу воно ввійшло тільки у 1999 році. В Україні воно також лише почало писати свою історію, хоча сама проблема мови на українських землях нараховує кілька століть.

   До відзначення Міжнародного Дня рідної мови долучилася вся шкільна родина Яснопільщанського НВК.  З 18 по 22 лютого учителями української мови було організовано  різноманітні заходи, в яких активну участь брали учні закладу:

- тематична лінійка «Мово моя рідна, мово калинова»,

- конкурс вітальних листівок «Живи, прекрасна наша мово»,

- вікторина «Рідна мова»,

- бібліотечна виставка «Чарівні звуки, рідне слово – моя сердечна українська мова»»,

- квест «О слово рідне!»,

- написання диктанту про мову.

   Заключним акордом святкування Міжнародного дня рідної мови був святковий парад вишиванок «Мово! Ти таїна в мені сповита». На святі панувала святкова атмосфера, дружні посмішки супроводжували всіх протягом всього дійства. Найгарніші дівчата – це наші україночки, адже  вишиванка – це не тільки патріотично, а і модно та красиво.« повернутися до списку новин