Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Безмежний світ дитячої фантазії

   У повсякденному житті зустрічається багато речей, які можуть стати відмінними матеріалами для творчості. З їх допомогою можна створити дивовижно красиві речі, які стануть чудовим елементом декору.

   Шостого червня вихованці «Країни мрій» Московського НВК цікаво провели час. Діти створювали чудові  поробки зі звичайних пластикових пляшок: казкових героїв, годівнички для птахів і просто дивовижно красиві речі. Цікаво та з користю провели заняття, яке сподобалося малечі.

   Здається, що створювати вироби з мішковини своїми руками не модно і не сучасно. А ось і ні! З цього невибагливого на вигляд  матеріалу можна створити дуже симпатичні речі. Незважаючи, що мішковина досить грубий матеріал, вмілі рукодільниці творять з нею справжні чудеса. Прикладом цьому є проведений майстер-клас по виготовленню оберегів та домовичків  місцевою майстринею Щербак Людмилою Михайлівною. Робота принесла дітям масу задоволення, адже створені речі виглядали по-домашньому тепло і затишно.

   А щоб підтримувати чистоту та порядок на території закладу освіти та центральній вулиці села, вихованці пришкільного табору «Країна мрій» провели акцію «Зробимо світ чистішим».

   День завершився  проведенням рухливих та цікавих ігор на дитячому майданчику.« повернутися до списку новин