Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

У Країні Знань цікавій всі на успіх мають право!

   Яскраво, креативно та неповторно минув тиждень початкових класів у Синівській ЗОШ. Гаслом тематичних днів діти обрали прекрасні слова:

Школа – велика дитяча країна,

В ній відкривається білий наш світ,

Тут пізнає себе кожна дитина.

І відправляється звідси в політ.

   Протягом п’яти незабутніх днів, з 19 по 23 листопада, молодші школярі з великим задоволенням   подорожували Країною Знань, долаючи на цьому шляху безліч простих та складних перешкод, виконуючи чимало нестандартних  завдань.

   Стартував тиждень  урочистим відкриттям, на яке завітали сама цариця всіх наук Математика, її вірна подруга Українська мова з молодшою сестрою – Літературним читанням. Недаремно ця ранкова зустріч відбулася саме на початку тижня. Адже гості-підручники хотіли з’ясувати, чи розумні дітлахи навчаються у початковій школі? Тому вони підготували для них логічні задачі, мовний марафон та літературну вікторину. Четвертокласники запевнили гостей, що знання у їхньому закладі кожного дня можна примножувати. Подолавши нелегкі перешкоди, діти отримали можливість відімкнути  золотим ключем двері у дивовижну країну Знань та продовжити інтелектуальну подорож.

   День Мовознавства ознаменувався театральним мистецтвом третьокласників. Вони підготували лінгвістичну виставу «Пригоди в царстві Помилок». Дійство переконало глядачів, що найкращий спосіб виправити помилки і зашкодити цареві Лінощів – це наполегливе та старанне  навчання.

   У День Математики другокласники повели  присутніх у царство Цифр і Логіки. За умовами КВК змагалося дві команди  «Коло» та «Квадрат». Учасникам довелося пройти вісім нелегких раундів, щоб показати  свої математичні знання і вміння. Впевнено вибороти у суперників перемогу змогла команда «Квадрат». Усі учасники гри були нагороджені почесними грамотами.

   День Книги приготував для молодших школярів цікаву подорож  у світ казок. Глядачі мали можливість зустрітися з героями улюблених творів, позмагатися з ними у кмітливості, переглянути улюблений мультик та цікаву інсценізацію української народної казки «Ріпка», яку підготували першокласники.

   Завершився тиждень початкових класів Святом Всезнайок, де було підведено підсумок усіх творчих справ, тематичних заходів та нагороджено грамотами  найактивніших учасників.« повернутися до списку новин