Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Методичний порадник «Методика викладання англійської мови у початкових класах»

   Початковий етап навчання іноземної мови надзвичайно важливий, оскільки в цей період закладаються психолінгвістичні основи іншомовної комунікативної компетенції, необхідні та достатні для подальшого її розвитку та вдосконалення. У цей час відбувається становлення засад для формування умінь учнів сприймати на слух, говорити, читати й писати іноземною мовою.

   Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської РДА 21 січня 2019 року на базі  Панасівської ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся методичний порадник «Методика викладання англійської мови у початкових класах». Мета заходу – надати методичну допомогу з питання специфіки проведення уроків іноземної мови.

   У ході роботи методистом з англійської мови Авраменко Ж.М. та директором школи Кравцовою О.Д.  відвідано два уроки іноземної мови у 2  та 3 класі, які провела вчитель Стешенко А.О. Розглянуто та обговорено  ряд актуальних питань, а саме:

  • дотримання структури проведення уроку;
  • методи підвищення мотивації навчання молодших школярів;
  • види роботи на уроці;
  • особливості вивчення нових лексичних одиниць;
  • використання наочності;
  • ведення шкільної документації.

   За результатами порадника  вчитель та адміністрація закладу  отримали методичні рекомендації.« повернутися до списку новин