Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

День сміху

   Що може бути кращим за сміх!?  Людина сміється! Чудово! Це означає, що їй добре, спокійно, радісно. Сміх, як і сонце, має тисячі променів, які проганяють зиму з людського обличчя.

   Восьмого червня у  пришкільному  оздоровчому таборі «Країна мрій» Московського НВК провели День сміху, девізом якого було: «Ніхто не вміє краще нас сміятися».

   Гумор – добрий сміх. Він перейнятий приязню і любов’ю до людей. Жарт, дотепне слово часто впливають ефективніше, ніж будь-які повчання. А як корисно і важливо вміти посміятися із себе. Народний гумор особливо багато черпає із бездонної скарбниці українських сатириків. Наш український народ створив безліч  жартівливих пісень, коломийок, каламбурів. Українці вміють сміятися, створювати собі настрій, піднімати дух. Говорять, що у дім, де сміються, приходить щастя.  Це – істина, яку довели вихованці табору, побувавши в ролі мексиканських акторів,  продемонстрували веселі сценки «Дика Роза», «Не знали й не впізнали», «На дорозі». Продовженням свята став конкурс «Кращий гуморист». Найбільш яскравими та емоційними були виступи Тикви Юрія, Левченко Ані, Проня Олександра, Пожара Ярослава та Бибенко Анастасії.

   Усмішка і сміх – це ворота, через які в людину може потрапити багато хорошого. Тож давайте посміхатися. Хай сміх освітлює обличчя!« повернутися до списку новин