ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ДО ЗМІН, ЩО ЗАПЛАНОВАНІ У ГАЛУЗІ ОСВІТИ, ВАРТО ГОТУВАТИСЯ ЗАВЧАСНО

   На цьому наголосила начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Любов  ДМИТРУШКО під час зібрання керівників закладів освіти району, що в усталеному форматі відбулося на базі відділу освіти, молоді та спорту 20 листопада 2019 року.

   До участі залучено директорів закладів загальної середньої, позашкільної та інклюзивної освіти, працівників структурних підрозділів відділу.

   Робочу зустріч присвячено обговоренню актуальних освітніх питань, таких як: моделювання мережі, осучаснення матеріально-технічної бази, працевлаштування випускників, стан фізичного здоров’я дітей, забезпечення їх права на оздоровлення та інших.

   Загальну характеристику розвитку галузі, її перспективи в умовах децентралізації, різносторонню статистику фінансування представила начальник відділу освіти, молоді та спорту Любов ДМИТРУШКО. «Освіта  – це та сфера, яка працює завдяки знанням та авторитету педагогів, нестримній енергії дітей, спільній взаємодії.  В умовах реформи децентралізації ми повинні забезпечити в регіоні рівний доступ до якісної освіти на всіх її етапах і заздалегідь підготуватися до очікуваних змін», - зазначила вона.

   Значну увагу фахівцями відділу приділено питанням працевлаштування випускників, фізичного здоров’я дітей та забезпечення їх права на оздоровлення, дотриманню правил безпечного перевезення здобувачів освітніх послуг, фаховим конкурсним випробуванням педагогів та інтелектуальним учнівським змаганням. 

   Керівники закладів загальної середньої освіти інформували про облаштування та роботу медіатек, ресурсних кімнат у школах, де впроваджується інклюзивне навчання.

   Детально проаналізувала створені умови для розвитку творчих здібностей вихованців у районному Будинку для дітей та юнацтва його директор - Світлана БУЛГАКОВА. 

   Підсумовуючи розгляд вищезазначеного питання та інших, що були на порядку денному, начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Любов ДМИТРУШКО зазначила, що велика майстерність дитини, коли вона може через себе презентувати інших. Над цим має працювати кожен, хто причетний до освітньої сфери району. « повернутися до списку новин