Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

У МІНОСВІТИ ПРОГНОЗУЮТЬ ТРИ МОЖЛИВІ СЦЕНАРІЇ ПОЧАТКУ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ. НЕ ВИКЛЮЧЕНО ЗМІШАНЕ НАВЧАННЯ

   Про це заявив тимчасово виконуючий обов’язки Міністра освіти і науки України Сергій ШКАРЛЕТ у рамках робочої поїздки до Чернігівської області 17 липня 2020 року.

   «Навчальний рік для більшості учнів розпочнеться традиційно: діти підуть у школу 1 вересня. Спільно з МОЗ ми здійснюємо моніторинг епідеміологічної ситуації у кожному регіоні та розробляємо можливі сценарії. Найближчим часом будуть впроваджені відповідні алгоритми, про що МОН надасть докладні роз'яснення. Також не виключено, що навчальний процес може відбуватись у змішаній формі», – наголосив посадовець.

   Наразі у Міносвіти прогнозують три можливі варіанти початку нового навчального року:

  • варіант перший - низький рівень захворюваності, відвідування закладів освіти дозволено у звичайному режимі;
  • варіант другий - високий рівень захворюваності, освітній процес забезпечується дистанційно;
  • варіант третій (найбільш ймовірний) - середній рівень захворюваності, освітній процес забезпечується як дистанційно, так і в закладах освіти з дотриманням правил дистанціювання та гігієни.

   Проте рішення щодо обрання сценарію, за яким буде відбуватись навчання, изначатимуть регіональні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, залежно від особливостей епідеміологічної ситуації в конкретному регіоні.

   За матеріалами сайту https://mon.gov.ua/ua« повернутися до списку новин