Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ЖІНКИ – ЩО ВАРТІ ВИЗНАННЯ

Сучасні українські жінки - це впевнені, освічені, самодостатні особистості, які успішно реалізують свій потенціал у різних сферах діяльності, поєднують щоденну роботу з турботами про родину, участю у громадському житті… При цьому вони залишаються ніжними, люблячими матерями, дружинами, бабусями.

Саме до таких належать і працівники закладів загальної середньої освіти району Ганна ГАЙДУК та Тетяна ЯКОВЕНКО, яких в переддень весняного свята жіночності та краси «номінувала» Липоводолинська районна організація «Спілка жінок України».

В номінації «Серце віддаю дітям», що стала вже традиційною, відзначено директора Саївського НВК – Ганну Гайдук, яка понад 30 років свого життя присвятила педагогічній діяльності: спочатку -  як вчитель, зараз – як керівник.

Номінації «Із Україною в серці» по праву  удостоєна Тетяна ЯКОВЕНКО, життєвий шлях якої також пов’язаний з навчанням та вихованням підростаючого покоління.

Слова захоплення, глибокої вдячності та шани, квіти, подарунки від представників влади району Івана ЯРЕМЕНКА, Віктора ЛИТВИНЕНКА та «Чоловіка року»  Івана САЛА наповнили  жіночі серця радісними миттєвостями та гарним настроєм.« повернутися до списку новин