Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ВІДБУЛОСЯ ЗОВНІШНЄ ОЦІНЮВАННЯ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

  В Україні триває другий тиждень проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. У вівторок, 28 травня, відбулося тестування з англійської мови.

   За інформацією Українського центру оцінювання якості освіти з посиланням на дані регіональних центрів оцінювання участь у тестуванні взяли 91 277 осіб, що становить 95% від загальної кількості зареєстрованих.
   29 учасників тестування не потрапили до пунктів ЗНО: 17 - через запізнення, у 12 був відсутній один з обов’язкових документів. 
   Процедури проведення зовнішнього незалежного оцінювання в пунктах тестування та контролю з ним  забезпечували понад 16 тисяч осіб. 

   За 150 хвилин відведеного часу учасники мали виконати 59 тестових завдань.
   Результат виконання завдань № 1-16 частини «Розуміння мови на слух (аудіювання)», № 17-32 частини «Читання», № 39-43 та № 49-53 частини «Використання мови» та № 59 частини «Письмо» буде зараховуватися як державна підсумкова атестація з англійської мови (за вибором випускника) для учнів, які вивчали предмет на рівні стандарту або академічному.
   Результат виконання завдань всього тесту буде зараховуватися як державна підсумкова атестація з англійської мови (за вибором випускника) для учнів, які вивчали предмет на профільному рівні, а також буде використовуватися під час прийому до вищих навчальних закладів України.
   Максимальна кількість балів, яку можна набрати, в першому випадку дорівнює 56 тестовим балам, у другому (за умови виконання всіх завдань тесту) - 72 тестовим балам.
   Тестування з англійської мови складали 12 цьогорічних випускників закладів освіти Липоводолинського району. Для дев’ятьох  з них результати тесту будуть зараховані як  державна підсумкова атестація (такий вибір випускників), результати тестування інших трьох будуть використані ними під час вступу до вишів. 
   Учасники зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови, які з поважних причин не змогли взяти участь в основній сесії, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії, що відбудеться 05 липня.
Докладніше про умови участі - у відповідному розділі.

За матеріалами сайту http://testportal.gov.ua.


 


« повернутися до списку новин