Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

   22 березня 2018 року відбулося виїзне засідання колегії  відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації. Членів колегії, працівників відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, керівників закладів загальної середньої освіти гостинно вітав Саївський навчально-виховний комплекс: Саївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – Саївський дошкільний навчальний заклад на чолі з директором школи Гайдук Г.І. та сільським головою Валюхом Г.А.

   Щирими словами привітань зустріли учні, вчителі та батьки своїх гостей. Знайомство зі школою розпочалося з урочистої презентації «Учитель і діти – партнери…». Присутні ознайомилися з першими кроками впровадження Концепції Нової української школи.  Директор продемонструвала матеріально-технічне забезпечення кабінету, де у 2018-2019 навчальному році будуть навчатися  майбутні першокласники.

   Засідання колегії відкрила  начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Дмитрушко Л.М., яка наголосила на розвитку системи освіти Липоводолинського району, пріоритетним завданням якої є: охоплення навчанням та вихованням усіх дітей району, забезпечення кожній дитині рівного доступу до якісної освіти, розвиток матеріально-технічної бази освіти, економічних і соціальних гарантій для професійної самореалізації педагогічних працівників. Особливу увагу звернула на доцільності створення Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Липоводолинської районної ради, діяльність якої сприятиме забезпеченню необхідної психолого-педагогічної підтримки дітей з особливими освітніми потребами, з урахуванням їх індивідуальних потреб. Центр стане ефективним засобом забезпечення прав  дітей з особливими освітніми потребами на освіту, сприятиме розвитку їх особистості, поліпшенню стану здоров'я та якості життя, підвищенню рівня участі у житті громади.

   Крім цього були розглянуті питання щодо забезпечення рівного доступу до якісної загальної середньої освіти дітей, які здобувають освіту у Панасівській ЗОШ І-ІІ ступенів, Підставській ЗОШ І-ІІ ступенів, Яганівському НВК;  стан організації навчання дітей з особливими освітніми потребами за інклюзивною формою;  стан роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності у відділі освіти, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації, Семенівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, Московському та Яснопільщанському НВК; стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів з математики у Капустинській ЗОШ І-ІІІ ступенів, Колядинецькому та Русанівському НВК.

   За результатами роботи колегії були прийняті відповідні рішення, спрямовані на удосконалення функціонування і діяльності закладів освіти району.« повернутися до списку новин