Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Оздоровлення в мовному таборі “Wonderland”

   Створення літнього мовного табору “Wonderland”  Семенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів має на меті оздоровлення та забезпечення якісного навчання дітей іноземною мовою. Робота табору - спонукати школярів практично застосовувати знання з англійської мови, отриманих протягом навчального року, та мають  можливість спілкуватися іноземною мовою у різних формах діяльності.

   Табір працює за природничим напрямком, тому вся виховна  робота пов’язана з відповідною тематикою. Кожного дня згідно плану роботи з учнями проводяться різноманітні заходи:  ігри “Microphone”,  «Квітка бажань»,  брейн-ринг  “The best nature lover”, презентація виступів учнів “Why I Like My Native Village”, екологічний десант «Чистий табір – чиста Земля», створення квіткової композиції “We Love Nature”, навчання в лісовій школі «Чиста планета в наших руках», рухливі ігри на свіжому повітрі, естафети з м’ячем.

   Для кожного з нас літні канікули – це найбільше свято, найкращий відпочинок і кожен планує своє дозвілля ще заздалегідь. В літньому мовному таборі “Wonderland” канікули учнів будуть проведені корисно та цікаво.

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин