Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Освітяни району зібрались для вирішення актуальних питань

   Про сучасні галузеві реформи та підготовку і проведення літнього оздоровлення школярів говорили учасники планової наради, що відбулася 18 травня 2018 року на базі відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації під головуванням начальника Дмитрушко Л.М. У роботі взяли участь начальник Липоводолинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Любченко О.В., керівники закладів загальної середньої та позашкільної освіти району, працівники відділу освіти, молоді та спорту, районного методичного кабінету.

   «Травень – особливий місяць для керівника закладу освіти, адже необхідно не лише підвести підсумки навчального року, а й ретельно підготуватися до літнього оздоровлення. Важливо організувати роботу закладу влітку так, щоб діти, поряд із загартуванням та відпочинком, наситилися  новими враженнями і позитивними емоціями. І що найголовніше - перебували в безпеці», -  зазначила, відкриваючи нараду, начальник відділу Дмитрушко Л.М. 

   В продовження теми організованого оздоровлення дітей, дотримання санітарно-епідеміологічних норм щодо організації харчування, якості харчових продуктів та перебування дітей у дитячих відпочинкових закладах інформувала начальник Липоводолинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Любченко О.В. З-поміж іншого вона зазначила, що внесені зміни до Закону України «Про основні засади господарської діяльності» надають дозвіл Держпродспоживслужбі  виходити на перевірки без попереджень.

   Планові фінансові та кількісні показники нинішнього літнього оздоровлення школярів озвучила спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Шульга Я.В.

   Про сучасні освітні реформи говорили учасники наради в ході розгляду інших питань порядку денного. Начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Дмитрушко Л.М. зупинилася на основних завданнях переходу до Нової української школи,  оптимізації мережі закладів освіти району, нових підходах до реалізації конституційного права людини на здобуття відповідного рівня освіти. «Наразі у нас лише у чотирьох  закладах освіти є профілізація старшої школи. У інших є так званий універсальний профіль  - 17 предметів по годині-півтори. Старша школа з 1 вересня 2018/2019 навчального року має бути профільною, і повинна готувати випускника до майбутнього навчання або професії», - зазначила вона.

   Загалом, тематика кожного питання порядку денного була детально висвітлена,  обговорена та проаналізована учасниками наради. З усіх обговорених питань прийняті рекомендації щодо покращення та удосконалення різних напрямків освітнього процесу.

   Підсумовуючи роботу зібрання начальник відділу Дмитрушко Л.М. зазначила, що жодна реформа не зможе відбутися без активної участі професійних спільнот і закликала присутніх керівників закладів  освіти району взяти участь в громадському обговоренні законопроекту «Про повну загальну середню освіту».« повернутися до списку новин