Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Зустріч поколінь

   Уже стало традицією  в Саївському НВК: Саївська ЗОШ І-ІІІ ст- Саївський ДНЗ напередодні Дня молоді проводити зустріч випускників минулих років.

   23  червня 2018 року… 11-та година… До закладу почали з’їжджатися та підходити вчителі, гості-випускники, які закінчили школу 5, 15, 20, 25, 30, 40 і 45 років потому… Усіх їх об’єднало одне – зустрітися зі своїми однокласниками та педагогами.

   І ось на сцену виходять ведучі – Наталія Кузьменко та Наталія Цюх. Вони вітають всіх зі святом зустрічі, читають вірші про школу, вчителів… У вірші вплітаються пісні, які звучать у виконанні вокального ансамблю «Дзвіночок», а також Світлани  Швидкої  та Володимира Коржова. Хвилиною мовчання  присутні вшанували тих учителів та  однокласників, які відійшли в потойбічний світ.

   Зі словами вітання до присутніх звернулася директор НВК Г.І. Гайдук. Ганна Іванівна коротко розповіла про досягнення вчителів та учнів, побажала всім здоров’я, здійснення мрій, злагоди в родинах та мирного неба.

   Від випускників слово мали: Микола Клюс, Анатолій Трубніков (Клюс), Микола Грицай, Наталія  Давиденко, Іван Яковенко, Григорій Валюх, Микола Поклонський, Тетяна Клець,  Вікторія Кирюшко, Валерій Мельник. У своїх виступах вони дякували педагогам за знання, які одержали в стінах рідної школи, добрі душі та щедрі серця вчителів, а також на згадку вручали подарунки.

   І ось зазвучала мелодія шкільного вальсу… І закружляли біля закладу пари, поринаючи в шкільні роки, юність…

   Після концертної програми всі розійшлися по своїх класних кімнатах. У невимушеній обстановці  відбулося спілкування з однокласниками, у ході якого пригадалися уроки, цікаві історії, перше кохання…« повернутися до списку новин