Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Хочеш пізнати рідний край – швидше в подорож вирушай!

   Ці слова стали лейтмотивом десятого дня перебування вихованців у пришкільному таборі  «Зореліт» Синівської ЗОШ.

   Сонячний ранок 11 червня, щире спілкування у таборі, цікава програма дня обіцяли дітям   захоплюючу екскурсійну програму. Найпершими вирушили у заочну подорож містами України загони «Водограй», «Барвінок» та «Веселка». Вихованці дізналися багато нової інформації про мальовничі куточки своєї країни,  переглянули відеофільм  «Моя країна - Україна». Діти уявно завітати на гостину до Києва, Львова, Полтави. Логічним завершенням заочної подорожі стала вікторина « Україна – єдина країна».

   Родзинкою дня діти справедливо вважають велосипедну екскурсію  до пам’ятника юним героям Вані Золотоверху та Петі Русакову, що знаходиться в селі  Потопиха. «Зорелітовці» та  вихованці   мовного табору «Лідер», разом подорожуючи велосипедами,  милувалися чарівними краєвидами. По дорозі до села Потопиха до синівських школярів приєдналися вихованці пришкільного табору «Дивосвіт» Подільківської ЗОШ. Учасники велосипедної подорожі з хвилюванням прослухали розповідь про юних партизанів Ваню Золотоверха та Петю Русакова, які  загинули у роки Другої світової війни,  та хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв. Мужність і самопожертва юних партизанів не залишила байдужими нікого з дітей. 

  Далі стежка повела дітей до місцевого лісу на околицях Потопихи, який зберігає багато таємниць воєнного часу. На галявині діти відпочили, зварили «партизанську» кашу, поспілкувалися з подільківськими товаришами.

   День подорожі для синівських школярів закінчився  екскурсією до сільської книгарні.  Разом з бібліотекарями Т.В.Авраменко та В.В. Костян  вихованці табору виготовили чарівних метеликів, які дарують людям хороший настрій. Так минув ще один день табірної зміни, подарувавши вихованцям нові знайомства, враження та цікаву інформацію про рідний край.« повернутися до списку новин