Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

З РОБОЧОЮ ПОЇЗДКОЮ НА СУМЩИНІ ПЕРЕБУВАЛА ОЧІЛЬНИЦЯ МОН

   8 липня на Сумщині з робочим візитом перебувала Міністр освіти і науки України Лілія ГРИНЕВИЧ.

   У рамках візиту Міністр відвідала опорний заклад – Краснопільську ЗОШ І-ІІІ ступенів, ознайомилася з роботою та матеріально-технічною базою двох закладів професійно-технічної та вищої освіти обласного центру, зустрілася з освітянами області. 

   Перебуваючи в Краснопіллі, звідки і розпочала  свою робочу поїздку, Лілія ГРИНЕВИЧ відмітила створення в опорному закладі якісного освітнього середовище, що, без сумніву, мотивує дітей до навчання в умовах Нової української школи. А поспілкувавшись з вчителями,  наголосила, що сьогодні, щоб зацікавити учнів, педагоги мають навчати їх сучасним компетентностям, зокрема щодо фінансової грамотності, екологічних проблем, здоров’я людини.

   Відвідуючи заклади обласного центру - Сумське міжрегіональне вище професійне училище та Сумський національний аграрний університет, акцентувала увагу на осучасненні професійно-технічної освіти, що  в першу чергу має відбуватися через її співпрацю з виробниками та роботодавцями,  створенні в кращих університетах мережі центрів колективного користування обладнанням, куди для проведення досліджень можуть приїжджати науковці з інших вищих навчальних закладів чи наукових установ, інвестуванні в університетську науку тощо.

   На зустрічі побували і освітяни Липоводолинщини – головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Світлана ДЕМИДЕНКО та методист районного методичного кабінету, що відповідає за початкову школу - Валентина НОЗДРА.

   За матеріалами сайтів http://sm.gov.uahttp://osvita.sm.gov.ua« повернутися до списку новин