Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

«Хай буде мир»

   9 травня – День Перемоги. Цього дня по всій Україні вкриваються весняними квітами і величні пам’ятники, і скромні обеліски. Це означає, що памяті народна жива, що подвиг загиблих – незабутий. Свято Перемоги – це свято зі сльозами на очах, це свято радісне і гірке. Радісне, бо принесло на нашу землю мир, гірке бо, ціна цієї радості – життя мільйонів наших співвітчизників.

   Школярі Капустинської ЗОШ І-ІІІ ступенів взяли участь в урочистому мітингу біля меморіалу загиблим воїнам «Хай буде мир». Кожен учень ніс букетик квітів на знак подяки тим хто не пошкодував свого життя заради нас, та портрети ветеранів Великої Вітчизняної війни нашого села. Діти з гордістю тримали у руках портрети воїнів, адже це їхні дідусі та прадідусі, які захистили наше покоління від ворога. Усі присутні на мітинзі почули стогади нашого односельця П.А. Одинця, який хоч і не воював, але його дитячі роки пройшли у ті страшні часи війни та хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять тих, хто віддав своє життя за врятування рідного краю, увійшовши у безсмертя.

   У переддень свята учні школи виготовили пам’ятні знаки «Маки пам’яті», взяли участь в акції привітали учасника бойових дій Сашенко І.П. з прийдешнім святом та провели урок мужності «Ніхто не забутий, ніщо не забуто»

   Хай звершене батьками і дідами, усіма поколіннями, яке пройшло війно, наснажує нас на добрі справи в ім’я зміцнення української держави.    « повернутися до списку новин