ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

РАЙОННИЙ ЕТАП ДЕСЯТОГО ЗА ЛІКОМ КОНКУРСУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА ВИЗНАЧИВ УЧАСНИКІВ ОБЛАСНОГО

   Субота 16 листопада 2019 року минула для творчої учнівської молоді шкіл Липоводолинського району під знаком Великого Кобзаря: відбувся ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

   Десятий рік поспіль Міністерство освіти і науки України організовує цей Конкурс з метою вшанування багатогранного творчого доробку митця, виявлення творчо обдарованої учнівської та студентської молоді, розвитку її здібностей, виховання шанобливого ставлення до мови і традицій українського народу, підвищення рівня мовленнєвої культури.

   Цьогоріч учасниками ІІ (районного) етапу Конкурсу, що традиційно проходив на базі КЗ Липоводолинська СШ І-ІІІ ступенів, були 52 переможці шкільних змагань з усіх 16 закладів загальної середньої освіти. Найчисельнішим було представництво конкурсантів 5-7 класів. Серед старшокласників представлено 7 учасників.

   За виконане творче випробування переможцями та призерами журі визначило 16 конкурсантів. Найуспішніше продемонстрували свої знання з рідної мови, майстерність у володінні художнім словом через призму літературного спадку Т.Шевченка шестикласниця з Яснопільщанського НВК Аліна БЕРЕЖНА та учениці 8-10 класів КЗ Липоводолинська СШ І-ІІІ ступенів Оксана СЛІПЧЕНКО, Анна ФЕСУН та Олександра СКИБА. Ця четвірка дівчат і буде випробовувати власні знання і творчі вміння на обласному етапі мовно-літературного конкурсу.« повернутися до списку новин