Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина

   У відомому вислові говориться «Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина».

   Англійська мова найпоширеніша мова у світі. Це державна мова в п’яти країнах: Великобританії, Канаді, США, Австралії і Новій Зеландії. Це одна з офіційних робочих мов ООН. Це друга робоча мова в Європейському Союзі. Це мова туризму, бізнесу, спорту, науки і культури. Англійська – мова міжнародного спілкування, тому кожна добре освічена людина у світі має знати і говорити англійською.

   З метою популяризації  вивчення англійської мови як світової мови 12 червня у таборі «Сонечко» Капустинської ЗОШ І-ІІІ ступенів було присвячене саме англійській мові. Спочатку провели захід «Нова мова – новий світ», з якого учні дізналися про сучасне значення англійської мови як світової мови та мови міжнародного спілкування. Сценки,  підготовлені учнями 7 класу, продемонстрували різні кумедні ситуації, у які може потрапити людина не знаючи іноземної мови та ще раз довели необхідність її вивчення, оскільки разом з вивченням мови ми заглиблюємось в історію, культуру, традиції, світогляд інших країн, народів. Потім вихованці табору вирушили в уявну подорож до країни Englishland на борту двох кораблів «Тихий» та «Чайка». Щоб дістатися до острова, екіпажі команд мали пройти кілька випробувань: зібрати валізи з одягом, запастися продуктами харчування, розшифрувати найближчий шлях, мати гарний зір, розуміти капітанів без слів, знати тварин на острові, добре знати граматику, а головне - бути кмітливими, дружними і веселими.

   За результатами змагань перемогу здобула команда корабля «Тихий» і першою прибула на острів.

   Та на цьому пригоди дітей не скінчилися. Вони вирушили на пошук скарбів. Розв’язуючи кросворди, ребуси, загадки, головоломки, знаходячи підказки, школярі крок за кроком наближалися до схованого скарбу. Знайти його було нелегко, адже  всі завдання були англійською мовою. Отож День англійської мови у таборі «Сонечко» пройшов весело, цікаво і з користю.« повернутися до списку новин