Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ЯК ІДЕ ПІДГОТОВКА ВИПУСКНИКІВ ДО ЗНО-2019

   Про це говорили під час щопонеділкової апаратної наради при голові Липоводолинської районної державної адміністрації.

   Як зазначила начальник відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації Любов ДМИТРУШКО, освітяни району активно працюють над підготовкою випускників до зовнішнього незалежного оцінювання, складання ними тестування на максимальний рейтинговий бал.

   З початку року проведені різнопланові методичні зібрання для керівників закладів освіти, відповідальних за формування комплектів реєстраційних документів, вчителів-предметників.

   Зимовий канікулярний період став етапом тренувальних зборів з основних предметів ЗНО для цьогорічних одинадцятикласників.

   З метою ознайомлення з процедурою тестування 44 випускники (100%) взяли участь у  пробному ЗНО. 

   Для проходження основної сесії, що відбудеться у період з 21 травня по 13 червня, зареєструвалися 84 особи з числа цьогорічних випускників закладів загальної середньої освіти,  учнів професійно-технічного закладу, випускників минулих років, обравши для тестування – українську мову та літературу, історію України, математику, біологію, географію.

   «Наступний етап роботи – це організація безперебійного підвезення учасників до пунктів тестування», - зазначила в підсумку доповідач.« повернутися до списку новин