Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Здоровим бути круто

   «Здоровим бути круто», - під таким девізом пройшов день здоров’я в оздоровчому таборі «Сонечко» Капустинської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Розпочався він традиційною зарядкою, яка надала  сили і  бадьорості на цілий день. Після смачного сніданку діти зустрілися з медичною сестрою Супрун А.С., яка розповіла про те, як необхідно поводитись, щоб уникнути укусів кліщів,  навчила дітей як правильно надавати  першу допомогу при укусах комах та змій, а також при отруєннях грибами. Також Алла Сергіївна розповіла про користь та шкоду, яку  може завдати сонце та як потрібно поводитися при тепловому та сонячному ударах.

   Про те, що рух – це здоров’я – знають усі. Тому наступним етапом  у проведенні Дня здоров’я були веселі старти. Команди «Смайлики» і «Веселка» були дуже активними і впевнено намагалися   вибороти перемогу. Та все ж за підрахунками першість отримала команда «Веселка».

   Під час проведення аукціону знань «Будьте здорові» діти згадали правила безпечної поведінки в природі , вдома , на проїжджій частині.

   А на завершення було проведено виставку малюнків «Корисним звичкам – Так!, шкідливим звичкам – Ні!».

   Ось і закінчився ще один день у таборі. Сповнені сил і здоров’я, діти поверталися додому.« повернутися до списку новин