Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ВИПУСКНИКИ СКЛАЛИ ТЕСТУВАННЯ З ФІЗИКИ

   Другий тиждень проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання завершився тестуванням з фізики, що відбулося у четвер, 30 травня.

   За інформацією Українського центру оцінювання якості освіти з посиланням на дані регіональних центрів учасниками тестування були 21 417 учнів. Це складає  91,2 % від загальної кількості зареєстрованих.

   Через запізнення чи відсутність одного із обов’язкових документів 11 учасників не впустили до пунктів проведення тестування.

   Проведення процедури зовнішнього оцінювання у 105 пунктах тестування забезпечували майже чотири  тисячі осіб.

   За відведені 180 хвилин (три академічні години) учасники мали виконати 38 тестових завдань.

   Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи, дорівнює 60 балам.

   За вибором випускника результат виконання завдань сертифікаційної роботи може бути зарахований як державна підсумкова атестація з предмета.

   На Сумщині відсотковий показник участі у тестуванні з фізики складає 91% від загальної кількості зареєстрованих осіб.

   У пунктах тестування обласного центру завдання сертифікаційної роботи з фізики виконували 8 цьогорічних одинадцятикласників закладів загальної середньої освіти Липоводолинського району. П’ятьом з них  результат виконання буде  зарахований як державна підсумкова атестація, ще трьом – як ЗНО. 

   Результати тестування будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 14 червня.

   Особи, які з об'єктивних причини не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього оцінювання, можуть протягом 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті, та відповідну заяву на додаткову сесію. Вона відбудеться 04 липня.

   За матеріалами сайтів http://testportal.gov.ua, https://osvita.ua« повернутися до списку новин