Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ДЕЯКІ ДЕТАЛІ З ТЕСТУВАННЯ З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ

   Триває третій тиждень проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. У вівторок, 4 червня,  відбулось тестування з історії України, яке склали 222 615 осіб (такі дані  Українського центру оцінювання якості освіти).

   Ця кількість учасників тестування становить 96% від загально зареєстрованих.

   До пунктів проведення ЗНО не пустили 102 учасники: у 61 - не було одного з обов’язкових документів, 41 – не пустили через запізнення.

   Загалом працювали 957 пунктів тестування, де проведення зовнішнього незалежного оцінювання забезпечували 38 627 осіб. Дотримання самої процедури контролювали 111 громадських спостерігачів та 23 представники засобів масової інформації.

   На виконання 60 тестових завдань учасники мали 150 хвилин.

   Результат виконання тестових завдань може зараховуватися як державна підсумкова атестація (за вибором випускника), використовуватися під час прийому до вишів України.

   Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО з історії України, правильно виконавши всі завдання, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація, дорівнює 47 балам. 94 бали можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи.

   За даними Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти явка учасників для проходження тестування на Сумщині склала 95,3% (усього зареєструвалися 6 253 особи); зафіксовано два порушення.

   Завдання сертифікаційної роботи з історії України виконували 28 цьогорічних випускників шкіл Липоводолинського району. Результат виконання тестових завдань буде зарахований їм як державна підсумкова атестація (таким був вибір при реєстрації).

   Правильні відповіді на завдання тесту будуть опубліковані уже сьогодні, 5 червня. А до 25 червня  на інформаційних сторінках учасників будуть розміщені результати тестування.

   Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії, можуть зареєструватися для участі у додатковій. Для цього необхідно упродовж п'яти робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

   Додаткове тестування з історії України відбудеться 8 липня.

   За матеріалами сайтів http://testportal.gov.ua,https://osvita.ua/« повернутися до списку новин