Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Чорнобиль не має минулого часу

   В історії нашого народу чимало скорботних дат, спогадів, які пронизують серце гострим болем. Одна з них 26 квітня, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху.

   У 2018 році годинник життя відраховує 32 роки Чорнобильської катастрофи.  Чорною плямою стала на нашій блакитній планеті трагедія Чорнобиля. Ця біда назавжди залишиться у пам’яті людей, як застереження того, що науково-технічний прогрес може приносити і гіркі плоди.

   Щорічно цього дня у  Семенівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проводиться навчальна евакуація, мета якої – перевірити та повторити поведінку в  надзвичайних ситуаціях .Також проводиться  тематична лінійка. Сьогодні  вона відбулася під назвою «Чорнобиль не має минулого часу». Учні згадали перших ліквідаторів аварії, які собою прикрили атом і зберегли здоров’я наступних поколінь, переглянули фрагменти документальних стрічок – хроніки 1986 року, прослухали спогади ліквідатора аварії, вчителя Матюшенка В.О. Захід настільки проник в душі дітей, що на їхніх очах з’являлися сльози. 

   Чорнобильське лихоліття залишиться навіки в пам’яті тих, хто пройшов те пекло. Наш земний уклін, наша довічна вдячність усім, хто взяв участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, відроджував і продовжує відроджувати до нового життя обпалену радіацією землю.« повернутися до списку новин